לא על הלאלא לבדו

מהראן לאלא (לירן דורף) מהראן לאלא (לירן דורף)
ירמיהו חולון הייתה קרובה לנצחון אך שתי החמצות גדולות של מהראן לאלא עלו לה בהפסד לבקעת הירדן לאחר דו קרב פנדלים

בשעה טובה ומוצלחת נפתחו באופן רשמי משחקי הליגות הנמוכות עם משחקי הגביע בליגה א' כשאחד המשחקים המרכזים הפגיש את בקעת הירדן עם ירמיהו חולון.

בכניסה למתחם המושבה השתרר תור גדול של מכוניות ולפתע נדמה היה שמדובר בקהל שנוהר למגרש הסינטטי, אך במבט שני ניתן היה לראות שכיאה לתקופה הנוכחית, מדובר במאות אנשים שהגיעו על מנת לערוך בדיקת קורונה שנמצאת כמה מפתיע, מטרים ספורים מכר הדשא. 2020 במיטבה.

והיה גם משחק, ירוד מאוד ברמתו עם מעט מצבים כשלבקעה הגיעו שמות כמו החלוץ, אייל סטרחמן, עם עבר בליגת העל רק בעונה שעברה (נס ציונה), אלמוג מלול (בנו של גולן מלול) ודור אלברמן הבלתי נגמר. מנגד, ירמיהו חולון מכוונת הכי גבוה שאפשר כשהציגה לראשונה את מהראן לאלא, אלון סולטן, טל בנש, אייל מלול והשוער ליאור חדריאן.

המחצית הראשונה אופיינה בקצב נמוך והסתכמה בהזדמנות אחת גדולה למהראן לאלה שהגיע מול מלול באחד על אחד אך בעט היישר לגופו.

את הפסקת המחצית ניצלו מופז קורן ושמילו, האנשים שבקעת הירדן הוא למעשה מפעל חייהם, כדי לתדרך את חנן אזולאי מה לעשות או יותר נכון מה לא לעשות, "לא רוצים פצועים, מעדיפים לבוא בריאים לליגה", כך טענו אך בפועל הם יגיעו בשלישי הקרוב שוב למושבה כדי לפגוש את קביליו יפו בסיבוב הבא של גביע המדינה.

מופז קורן ושמילו מתדרכים את אזולאי (לירן דורף)

המחצית השנייה כבר הייתה בשליטה של ירמיהו ובדקה ה-53 היא הייתה חייבת לעלות ליתרון כששוב לאלא נותר חופשי ברחבה אך משמונה מטרים בעט למרכז השער והבלם, רוני ספקטור, היה ממוקם היטב והרחיק ממש מקו השער.

עד לסיום לא נרשמו מצבים מיוחדים והקבוצות הלכו להארכה שאגב מיותרת למדי בעונת קורונה ורצוי שבהתאחדות לכדורגל יבטלו את 30 הדקות המיותרות ויעברו ישר לדו קרב פנדלים. גם בהארכה לא ראינו דבר מלבד פעילות טובות של המחליף, מתן ארביב, אך הן הסתיימו בחוסר רגל מסיימת מצד החולונים.

וכידוע, פנדלים הם עניין של מזל נטו בהם יצאה הבקעה כמנצחת לאחר 6:5 מרתק שקבע כי היא זו שתמשיך לשלב הבא בגביע המדינה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה