רוני חג'ג' תיווך: שיחת פיוס בין יובל נעים ואוהד קדוסי

נשאר באשדוד. קדוסי נשאר באשדוד. קדוסי
פרסום ראשון: החלוץ התנצל בפני המאמן ואמר: "זה לא הובן כראוי ואני פועל למען אדומים אשדוד". נעים: "שחקן גדול ככל שיהיה יצטרך להתיישר בדרך שלי. אני שמח שהסוגייה הזאת מאחורינו"

הפועל אדומים אשדוד היא אחת המועמדות העיקריות לעליית ליגה בעיקר בשל העובדה כי על הקווים שלה עומד מאמן מנוסה בדמותו של, יובל נעים, והקיץ הוחתם מלך שערי הליגה, אוהד קדוסי, אך השניים עברו מיני פרשה כאשר בשבוע שעבר זעם המאמן על כך ששמע את החלוץ מביע ביקורת על היכולת המקצועית של הקבוצה.

בין השאר דובר כי קדוסי יבקש לעזוב את הקבוצה אך ביממה האחרונה נערכו מספר שיחות פיוס בתיווכו של הבעלים, רוני חג'ג', לצד המנהל המקצועי יאיר אזולאי ולפני שעה קלה הגיעו לסיכום וקדוסי יישאר באשדוד בעונה הקרובה.

נעים התייחס ואמר: "מבחינתי שחקן גדול ככל שיהיה יצטרך להתיישר בדרך שלי ומי שלא ייעשה זאת אז לא היה פה. אני שמח שדיברנו עם קדוסי והסוגייה הזאת מאחורינו וכולנו למען מטרה אחת והיא עליית ליגה".

החלוץ עצמו אמר: "לצערי הדברים שלי לא הובנו כראוי אבל זאת כבר היסטוריה. אני פועל למען אדומים אשדוד ואעשה הכל בכדי לעזור לקבוצה ולאוהדים לשמוח בסיום העונה". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בדיחה
(אחד שמבין: 17:29 22-11-2020)
יובל מה אתה משחק אותה? הלכת לבכות שידברו עם קדוסי. ואתם קהל של ליצנים כמה לכלכתם על קדוסי. בטח טובי השמן עכשיו ירשום כמה הוא אוהב את קדוסי
2
זה מה שקורה לשחקן שניגרר אחרי כתב סוכן זוטר
3
את הפושע נעים
4
למגיב מס 1
(רוני: 10:07 23-11-2020)
אתה בטוח ממורמר ומתוסכל מהקבוצה שלך מבין אותך תשים קרח ותלחץ כל הלילה חמור
5
שותף
(שותף של בן לולו: 11:29 23-11-2020)
טובי דיקנטי ישמן אפס צבוע לכלכת לפני כמה ימים מה עכשיו חולה לקדוסי על התחת אה יליצן עם כל הנגלות של הכוכבים שהבאתם בסוף לא תעלו חחחחחח