מסתפקות בתיקו: חלוקת נקודות בין כאוכב לריינה

מרוצה מנקודה. עיסא נוגידאת (דוניא גנטוס) מרוצה מנקודה. עיסא נוגידאת (דוניא גנטוס)
שוער כאוכב הרשים מול ההתקפה האדירה של ריינה ושני המועדונים הוכיחו כי הם יתמודדו בצמרת עד סוף העונה. אשקר סקר הורחק

אחרי תקופה לא פשוטה שעברה על כל המדינה בשל נגיף הקורונה, אז הכדורגל לאט לאט חזר וסוף סוף חזרה גם ליגה א'. בשעת צהריים ובמזג אוויר קריר נפתח המשחק בין הפועל כאוכב לבין העולה החדשה, מכבי ריינה. מצד אחד עודד קוטר מכאוכב ומצד שני עיסא נוגידאת מריינה.

כאוכב בעונה שעברה הייתה רחוקה 2 ניצחונות מהליגה הלאומית, כאשר גם העונה היא רוצה להפתיע אבל בינתיים שחררה מספר שחקנים משמעותיים בדמות אמיר אבו ניל, יזן נסאר, אחמד דיאב, ואיל חרבאוי, ואיל מריסאת ואמיר חלאיילה. מהצד השני ריינה התחזקה משמעותית (במיוחד בשבועיים האחרונים) בשחקני מפתח בדמות סעיד דיאב, מנאר דראושה, ויקטור מרעי, סלים עמאש, שרון לוי, אוסאמה שעבאן והשוער המנוסה, חיים זיסקינד.

המשחק נפתח באופן שקול בין שתי הקבוצות ללא אירועים ליד שני שערים. בדקה ה-12 נרשם האירוע הראשון כאשר אבו ניל מריינה העלה כדור לרחבה שפגע בידו של סמאח סרחאן, בריינה טענו לפנדל אבל השופט, שי מגירה, קבע אחרת והמשיך את המשחק.

רבע שעה לאחר מכן הגיעה גם ההזדמנות של כאוכב כאשר עבד מורגאן הגבייה לרחבה, אך נמיר אגא נגח ליד הקורה. חמש דקות מאוחר יותר גם מורגאן הגיע להזדמנות מצוינת אבל בעט ליד השער. עוד לפני המחצית הגיעו עבדאלה חולי מצד אחד ואמיר אבו ניל מהצד השני להזדמנויות אבל הם שניהם החמיצו בהתאמה. על סף המחצית הראשונה התקבלה החלטה דרמטית של השופט כאשר שלף צהוב שני ואדום לסקר שאקר וזאת לאחר עבירה במרכז המגרש.

המחצית השנייה נפתחה נהדר מצדה של ריינה שניסתה פעם אחר פעם לכבוש אבל נעצרה על ידי שוער כאוכב, חאלד עזאם. 12 דקות לסיום אוסאמה שעבאן הגיע להזדמנות נהדר כאשר בעט מקרוב אך עזאם הדף נהדר. לקראת הסיום שוב שעבאן וויקטור מרעי הגיעו להזדמנויות נהדרות ויכלו להכריע את המשחק אבל שוער כאוכב היה ביום מושלם.

מאמן ריינה, עיסא נוגידאת, אמר לאחר המשחק: "זה תיקו וזאת תוצאה לא כל כך רעה. הבאנו שחקנים נהדרים ומנוסים בליגה א' ושחקן גדול ככל שיהיה צריך זמן וסבלנות וכושר משחק. יש לנו שחקנים שהצטרפו לפני שבוע וייקח זמן שיהיו בכושר המתאים. ריינה תילחם על עלייה עד לסיום העונה. יש לי כאב ראש חיובי עם הסגל הגדול והאיכותי אבל אני חושב שהעונה צריכים סגל רחב לאור מה שקורה עם הקורונה".

מאמן כאוכב, עודד קוטר, סיכם: "שיחקנו דקות ארוכות בעשרה שחקנים וזה משמעותי בשלב הזה של העונה. ריינה קבוצה מצוינת ועמדנו מצוין הגנתית ואולי עם תעוזה אז יכולנו לכבוש אבל אני לא חזיר ומרוצה מנקודה. אני מאוד נהנה בכאוכב כי יש כאן מועדון וקבוצה מצוינות אבל הכל תלוי בתוצאות. תוך כמה ימים נחליט על חיזוק".
 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?