אדהאם עזאמה: "יש לנו הזדמנות פז לעלות העונה"

צעירי סכנין (צילום פרטי) צעירי סכנין (צילום פרטי)
בלעדי. לקראת החזרה של ליגות ב' ראיון מיוחד עם בלם צעירי סכנין, אדהאם עזאמה, על המועדון, הציפיות והתקופה הקשה

ליגה ב' נפגעה קשות עקב הקורונה ולמשך חודשים רבים הקבוצות לא התאמנו כלל, אך כדי לשמוע קצת יותר ולהתכונן כמו שצריך לפתיחת ליגת ב׳, עשינו ראיון עם בלם צעירי סכנין, אדהאם עזאמה. סכנין עלתה לפני שנתיים לליגה ב׳ כאשר בעונה שעברה סיימה במקום ה-6 בליגה.

אדהאם מספר על התקופה בצל החוסר וודאות: "״אנחנו כמו שאר הקבוצות, רק השבוע הזה התחלנו להתאמן באופן מלא. זו תקופה קשה, אנחנו נצמדים להנחיות של משרד הבריאות ופתאום אומרים לנו לעצור ולהפסיק את האימונים. זה משפיע מבחינה פיזית ומנטלית אבל אנחנו חזקים״.

את העונה שעברה סיימתם במקום השישי והייתם מרחק נגיעה מעלייה לליגה א', מה בעונה הזאת יעשה לכם את הקפיצת מדרגה שבסוף העונה תעלו ליגה?

״אני אהיה כנה איתך ואגיד בצורה ברורה שהמטרה שלנו העונה הזאת להיות בצמרת הליגה. אנחנו עונה שנייה בליגה ב׳ והקבוצה ממומנת רק מתרומות וללא תמיכה מהעירייה או גורם כלשהו, זה דבר שמקשה על הקבוצה להיאבק על המקום שמוליך לליגה א׳״.

אז איך באמת התנהלתם בתקופה הכל כך קשה זאת מבחינה כספית אם העירייה לא עוזרת?

״זה לא סוד שהמועדון שלנו עובר תקופה קשה, אין מי שיתרום באופן קבוע כסף. אנחנו ממומנים דרך תרומות ואנשי עסקים אבל זה מאוד קשה. רוב השחקנים הם מסכנין, משחקים במינימום של המינימום ויש כאלה שלא מקבלים כסף כלל. זהו מועדון חדש שהוקם בסך הכל לפני שלוש שנים״.

הצלחתם להשאיר את מלכי השערים שלכם מהעונה שעברה?, את אבי סאלח וזבידאת?

״לצערנו הרב לא הצלחנו להשאיר אותם והם עזבו. אין לנו את האפשרות לשלם לי את הסכום שרצו״.

מה לאחל לכם לקראת העונה החדשה?

״אני רוצה שתאחל לנו, לקבוצות ולספורט בכלל שהקורונה תעלם מהר ונחזור לשחק כדורגל כמו שצריך, וכמובן לאחל לנו שנעלה ליגה. יש לנו הזדמנות פז לעלות העונה כי הליגה מחולקת לשני בתים של תשע קבוצות״.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש קבוצות יותר חזקות

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?