ארבע שישת

אוהדי בני מג'אר היו מאד עסוקים בשבת האחרונה. לא מעט מהם פתח את הבוקר בשפרעם שם עודדו את צעירי המקומית במשחק הבית עם מ.ס. בועיינה. אחה"צ חזרו שמחים הביתה לאחר ה-0:0 וראו את קבוצתם מביסה 0:6 את בית"ר כפר קנא חסרת העניין בתצוגת תכלית של חלוץ הרכש החדש, תמיר ברשישת.

בני מג'אר רוצה עלייה העונה ובמקביל משתדלת מאד לשמור על שקט ולתת ליריבתה העיקרית, מ.ס. בועיינה לעשות את כל הרעש. בשבת בבוקר ראו ראשי הקבוצה את הבועיינקטיקוס מסיימים בתיקו ללא שערים עם קבוצת הילדים של צעירי שפרעם מה שאמר כי ניצחון בית שלהם יעלה אותה בסוף היום לראש הטבלה.
מג'אר רצתה להבקיע ראשונה וכמה שיותר מהר ולכן התנפלה על שערה של האורחת כבר מן הדקה הראשונה.

מג'אר התנפלה על שער היריבה. ראדי טרבוש (בכחול) ומוחמד חמאיסה (צילום: פורטל מרמר)

לאחר סדרה של החמצות הגיע הראשון בדקה ה-16. סעיד פטפוט הגביה כדור רוחב, תמיר ברשישת השתלט על הכדור ומתיבת החמש בעט לפינה הרחוקה, 0:1. היתרון לא הספיק למארחים שרצו לרשת להפסקה בראש שקט.

היתרון לא הספיק למארחים. ברשישת עם הראשון (צילום: פורטל מרמר)
בדקה ה-24 הוכשל ברשישת מרחק 20 מטר מהשער. וואהיב כיאל שיגר את הכדור היישר לרשת, 0:2. כאן, נרגע מעט המשחק מה שלא הפריע למג'אר לחפש גם את השלישי עוד לפני המחצית אך חוסר ריכוז ברחבה מנע זאת ממנה והתוצאה נשמרה עד למחצית.

רצו לרדת בראש שקט למחצית. וואהיב כיאל לאחר השני (צילום: פורטל מרמר)

ומקבל ברכות מהחבר'ה (צילום: פורטל מרמר)
המקומיים שחששו מספיגת שער שיפתח את המשחק החלו בסערה את המחצית השנייה ובדקה ה-51 נכבש השלישי. שוב היה זה פטפוט שהגביה קרן, שוער האורחים הדף על לרחבת ה-16 וברשישת ירה בחצי יעף פנימה, 0:3. בדקה ה-65 נסגר המשחק סופית. קרן משמאל של פטפוט שהגיעה לראשו של בילאל גאנם שנגח פנימה, 0:4.

היה מחוסר עבודה. שוער מג'אר, אחמד עבאס (צילום: פורטל מרמר)
בדקה ה-79 נכבש השער היפה במשחק. ברשישת עבר שלושה שחקנים, בעט מתוך הרחבה למשקוף, הכדור ניתז שמאלה וחלוץ שחשב כי הכדור הראשון חדר ורץ לחגוג באותו כיוון, עט על הריבאונד ובעט פנימה בשער סטייל "הגביה ורץ לנגוח".

יצאו מרוצים. אוהדי מג'אר (צילום: פורטל מרמר)
בדקה ה-88 ננעץ המסמר האחרון. שוער כפר קנא הדף כדור וברשישת שעט על הריבאונד בעט פנימה והשלים בכורה חלומית עם רביעייה פרטית. אקורד הסיום היה של המחליפים ראזי דגאש ופיראס שיני שהחליפו את עלי חליל והיית'אם שיני. בתוספת הזמן עבר שיני שלושה שחקנים, חדר לרחבה ופרגן לדגאש שמול שער ריק בעט מעל המשקוף. החמצה שמן הסתם לא קלקל את החגיגה של 800 הצופים שהגיעו לחזות במשחק.
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה המשחק מוכר למגאר " למכירה "
(מ.ס בועיינה: 14:39 31-01-2011)
2
אוהד ממגאר
(אוהד שרוף: 15:35 31-01-2011)
תוכלו את הקובע מ.ס בועינה הכדור היה במגרש שלכם עשיתם תיקו עם צעירי שפרעם למה את מתרצים משחק מכור
3
מגאר עולה ללללללאומית
(בני מגאר בדם שלי: 21:39 31-01-2011)
כל הכבןד חברה אתם בדרך הנכונה ב5 /3 ננציח את בועייה ושום דבר לא יעצור אותנו בדרך לליגה ב ....
4
ברוך בואך תמיר
(אוהד מגאר: 12:20 01-02-2011)
למ-ס-בעינה תמשיכו עם הבלוף שלכם והפרובקציות המלוכלכות שום דבר לא יעזור לכם כי מגאר עולה מהמקום הראשון והפועל בעינה הספורטיבית עולה מהמקום השני ולסיום ברכות חמות לסקורר החדש במגאר תמיר ברששת שהחל ממשחקו הראשון הפך לבן בית אמיתי במגאר.איידי בני מגאר

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?