זה לא נגמר: ארבעה שחקנים משועאע כפר קאסם נדבקו בקורונה

לאחר שהתברר ששחקני הקבוצה מליגה ב' דרום א' חלו בנגיף, במועדון הגישו בקשה לביטול המשחק

 בסוף השבוע הקרוב ליגות ב' יחזרו למעגל המשחקים לאחר כתשעה חודשים ארוכים ללא משחק רשמי אחד, אך עבור קבוצת שעואע כפר קאסם, הפגרה הולכת להיות ארוכה הרבה יותר.

היום (שני) התברר למועדון כי לא פחות מארבעה שחקני הקבוצה יצאו חיוביים לנגיף הקורונה, ולכן החליטו במועדון לפנות להתאחדות לכדורגל על מנת לבטל את המשחק שהיה אמור להתקיים בסוף השבוע.

משועאע כפר קאסם נמסר: "חזרנו להתאמן לפני שבועיים והייתה לנו בעיה במגרש בגלל השזרוע אז שיבצו אותנו להתאמן מאוד מאוחר ברבע ל-9 בערב, יש לנו הרבה שחקנים מחוץ לכפר קאסם לכם העדפנו שכל אחד ירוץ לבד ולא נתאמן. שהודענו שאנחנו חוזרים להתאמן, שחקן אחד אמר שיש לו קורונה ולא יגיע לאימון, החלטנו לקחת את הקבוצה לבדיקת קורונה ואז התגלו עוד ועוד חולים. הסתבר ששחקנים רצו בזוגות או בשלישיות ולא כמו שביקשנו. 5 נדבקו ועוד 2 נכנסו לבידוד. שלחנו מכתב להתאחדות, הם לא נתנו תשובה סופית אך אמרו שככל הנראה המשחק ידחה״.

בנוסף, שאר קבוצות הליגה מחכות בדריכות לעדכונים ממשרד הבריאות ומשרד התרבות וספורט לאחר שבשעות הבוקר יצאה הודעה ממשרד הספורט על הגבלת האימונים, אך ככל הנראה הגבלות אלו לא יפגעו בליגות הנמוכות.  

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?