אש במכתש

קרלוס צ'אקנה (דף הפייסבוק: קרלוס צ'אקנה (דף הפייסבוק: "המכתש רומר גבעתיים")
שער מופלא של קרלוס צ'אקנה מחצי מגרש חתם את הניצחון הראשון של "המכתש" רומר גבעתיים במשחק הבכורה

ביום שבת בערב פתחה קבוצת ה'מכתש' רומר גבעתיים את המסע שלה בליגות הנמוכות לאחר שהשתבצה לליגה ג' תל אביב בבית א', כאשר במחזור הראשון היא פגשה את אינטר תל אביב המנוסה.

גבעתיים מציגה סוללה של שחקנים כישרוניים ומנוסים שגדלו ונבנו ברמת גן / גבעתיים כאשר גם קארלוס צ'קאנה ומיכאל זנדברג הצטרפו למועדון לא מזמן. עבור אינטר תל אביב זו הייתה משוכה לא קלה כאשר המפגש מול הכוכבים של גבעתיים היה מבחן אופי לא רגיל.

גבעתיים נהנתה המאיכות והניסיון של שחקניה וניצחה 0:2 כאשר את השער הראשון כבש יניב דוד כבש מקרוב לאחר מהלך קבוצתי נהדר, ואת השער השני כבר מה אם לא קרלוס צ'קאנה האגדי עם בעיטה מחצי מגרש.

שחקני גבעתיים חוגגים (דף הפייסבוק: "המכתש רומר גבעתיים")

מיכאל זנדברג אמר לאחר הניצחון: "פרוייקט המכתש בשבילי מאד מרגש, כי זה המגרש הראשון שראיתי משחק כדורגל בחיים שלי וכמובן המגרש הראשון שדרכתי עליו בתור שחקן. בשבילי זאת סגירת מעגל מרגשת, וגם לשתף פעולה עם חברים שזוהי החוויה שלהם גם. כבוד ושאפו ענק למארגני הפרוייקט שהרימו את כל הדבר הזה, וגרמו לכולנו להתרגש מחדש".

מאמן גבעתיים, אביב ריין, סיכם את ההתמודדות: "ניצחון ראשון שלי כמאמן קבוצת בוגרים, אבל חשוב יותר ניצחון ראשון של המכתש גבעתיים. כל הכבוד לכל השחקנים שנתנו 100 אחוז. החוזק שלנו הוא הביחד שלנו, כולם אחד למען השני.  המטרה המרכזית של הקבוצה היא לעלות ליגה, יש לנו עוד הרבה עבודה והמון השקעה כדי להשיג את המטרה שלנו".

קרלוס צ׳קאנה התייחס לטבילת האש של גבעתיים ואמר: ״היה יום מרגש מאוד. הפגישה עם כל השחקנים ששיחקו איתי במכתש בעבר וגם הגול היפה שהבקעתי היה מדהים. מקווה שנמשיך ככה ונגשים את המטרה שלנו לעלות ליגה ושנשאר ביחד לא משנה מה, אני בטוח שהקבוצות ילמדו אותנו בהמשך ויהיה לנו קשה.

ברמה האישית אני מקווה לעשות עונה טובה גם בגיל שלי למרות שזה לא פשוט, כל הזמן אני חייב לעבוד קשה כדי לתת תפוקה טובה לקבוצה על המגרש כמו אתמול. זה היה חשוב מאוד בשבילי ובשביל המשפחה. אני מאוד שמח מכל התגובות שקיבלתי מהאוהדים והתקשורת. אמשיך לתת 100 אחוז למכתש ולאוהדים״.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קרלוס שכנה
(כפר שלם: 15:48 14-12-2020)
רוצים אותך בתור איש מקצוע בכפר שלם

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?