וג'די אלקיש: "שילמנו על חוסר הניסיון"

שחקני מנדא. ניצחון ראשון לעונה (ענאן עמאשה) שחקני מנדא. ניצחון ראשון לעונה (ענאן עמאשה)
למרות שהמשחק נדחה מיום שבת לאמצ"ש, שחקני כפר מנדא עלו חדים למגרש והצליחו להשאיר את הנקודות בבית

המשחק הראשון העונה של שתי הקבוצות שנדחה מסוף השבוע נערך אתמול (שלישי) במגרש החדש בכפר מנדא. לאחר הרבה קשיים בדרך לפתיחת העונה, אחווה כפר מנדא הצליחה בסופו של דבר להתאחד ולהשאיר בחיים את המועדון שהיה בסכנת פירוק.

יחפשו נקודות במקום אחר. שחקני בני ממבע (ענאן עמאשה)

החצי הראשון נפתח בקצב איטי, כפר מנדא החזיקה בכדור אבל לא הגיעה להזדמניות מסוכנות למעט מקרה אחד שבו עואד קדח כמעט כבש אבל מצא את השוער של בני הגולן, רביע בריק, מוכן כדי לעצור את הכדור. מן העבר השני, נאג׳י אבו ג׳בל כמעט הצליח לגנוב שער לאחר טעות איומה של הגנת כפר מנדא, 0:0 לאחר מחצית חלשה.

בני ממב״ע הגולן פתחו את המחצית השנייה בניסיון לכבוש, אבל מתפרצת קטלנית של כפר מנדא הסתיימה בעבירה וצהוב שני לסאפי אברהים שהשאיר את בני הגולן ב-10 שחקנים בדקה ה-51. עודי דראושה, ניגש לבעיטה החופשית וסובב את הכדור לרשת וקבע 0:1 לחבורה של עאדל עזאם.

לאחר ההרחקה, המאמן של בני ממב״ע הגולן, וג׳די אלקיש, ביצע כמה חילופים במטרה להשוות, אבל כפר מנדא שוב הוציאה לפועל מצב נייח, והפעם דראושה בתפקיד המבשל הרים את הכדור לתוך הרחבה והחלוץ, עואד קדח, נגח פנימה בדקה ה-78. 0:2 לכפר מנדא.

לאחר מכן, האורחים מהגולן דהרו קדימה ובאסל קדמאני הצליח לצמק ל-2:1 מבישול של נאג׳י אבו ג׳בל בדקה ה-86. רגע לפני שריקת הסיום, עואד קדח, כובש השער השני, הורחק לאחר ויכוח מיותר עם השופט ושחקני הקבוצה היריבה. 2:1 בסוף לכפר מנדא שפותחת ברגל ימין את העונה.

וג'די אלקיש, מאמן בני ממב״ע, אמר אחרי ההפסד: ״האדום שקיבלנו בתחילת המחצית השנייה שינה את פני המשחק, ספגנו משני מצבים נייחים למרות שהזהרתי את השחקנים מזה. בסוף שילמנו על חוסר הניסיון שלנו ואנו חייבים לבוא למשחקים הבאים יותר מוכנים וללמוד מטעויות״.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?