שמשון טייבה זכתה בתביעה נגד השוער חאובל שזועם: "איימו עליי שלא אשאר"

נדרש לשלם הכל. חאובל נדרש לשלם הכל. חאובל
בלעדי. השוער ששיחק בקבוצה בעונה שעברה נדחה על ידי בוררות ההתאחדות לכדורגל בעתירה נגד המועדון ואף נדרש לשלם הוצאות בוררות. חאובל: "הייתי מלך עד שנפצעתי וכולם התהפכו עלי"

תביעתו של השוער, ג'רמי חאובל, נגד קבוצת שמשון בני טייבה נדחתה במלואה. הבורר מטעם ההתאחדות לכדורגל קיבל את מלוא טענותיו של עורך דין, ברק אונגר, אשר ייצג את הקבוצה בהליך הבוררות, לפיהן נוכח הודעת הקבוצה לשחקן על כך שהוא מחויב לחזור להתאמן ולשחק בשורותיה ואשר ניתנה 24 שעות בלבד ממועד הודעת שחרורו, היה על השחקן לשוב לשורותיה ומשלא עשה כן בטענה כי אינו מעוניין להיות שוער שני מביאה לתוצאה כי הוא זה אשר הפר את ההסכם עימה ועל כן לא זכאי לכל תשלום ממועד הפסקת התייצבותו לאימוני ומשחקי הקבוצה.

בנוסף קיבל הבורר את טענת עורך הדין, ברק אונגר, לפיה השחקן לא הוכיח כי הקבוצה התחייבה לשלם לו סכומים הגבוהים מאלו שצוינו בהסכם וכן קיבל את טענת עורך דין אונגר שהקבוצה רשאית הייתה לקזז משכרו סכומים בגין התנהגות בלתי הולמת ואי התייצבות לאימונים.

נוכח האמור תביעת השחקן נגד קבוצת שמשון בני טייבה נדחתה במלואה. בנוסף חויב השחקן לשלם לקבוצה הוצאות שכר טרחת עורך דינה בסך של 2,500 שח בתוספת מע"מ.

השוער עצמו נשמע כעוס מההחלטה ואמר ל"דאבל פס": "שיחקתי עם קרע במשך שלוש שבועות וביקשתי לקבל טיפולים וכאשר הודעתי להם אז הם החליטו פתאום לשחרר אותי. זה אבסורד וכבר באותו יום הביאו שוער אחד על חשבוני. בנוסף הם איימו עליי שאם אשאר אז יקנסו אותי. זה כל כך פגע בי במיוחד שעוד לפני כן הייתי אהוב על הקהל ופתאום שנפצעתי אז כולם התהפכו עליי. אם ככה מתנהלים בכדורגל הישראלי ובסוף הבוררות גם נותנת יד לקבוצה אז אין לי כבר מה לומר. בינתיים אני נמצא כבר שנה ללא שכר ולא יודע איך אני יוצא מזה".

בכל מקרה השוער מתכוון לערער על ההחלטה ונמצא כבר בשיחות מתקדמות בנושא מול עורך דינו.

בטייבה סירבו להגיב לדברים.
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מר אוהד כהן, שבוודאי דאג שהשם שלו לא יהיה פה.
2
לא להתקרב לטייבה
(שחקן: 22:38 16-12-2020)
כל כך הרבה שחקנים עברו אצלו יוסף סבית הנוכל הזה, לכולם אותם תרגילים, מבטיח סכומים גבוהים שלא כתובים בחוזה,מערבב ולבסוף מתחמק מתשלומים, שלא נדבר על צ׳קים שחוזרים ואיומים. מזהיר כל שחקן שחושב ללכת לשחק שם, רק לקחת כסף מראש, אחרת זה לשחק בחינם
3
מי יצג אותו
(אמנון: 17:07 16-12-2020)
למה לא אומרים מי יצג אותו
4
חושבים שהקבוצות בנקים יש עוד אחד בבקה מלכה שתבע ולא שיחק והערים על הבורר
6
חלש
(משה: 19:50 17-12-2020)
מגיע לך אתה חלש לא שווה שקל

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?