ליאור בן שמחון:"בנינו קבוצה אטרקטיבית, צעירה, שתשחק התקפי"

ליאור בן שמחון מדריך ליאור בן שמחון מדריך
בית"ר קריית גת הפכה העונה להיות הקבוצה הבכירה בעיר לאחר הפירוק של מכבי קריית גת והקמתה המחודשת בליגה ג'. ליאור בן שמחון ושלומי משה מונו למאמני הקבוצה ומנסים לייצר פרוייקט מעניין בקריית גת

מכבי עירוני קריית גת הייתה חלק בלתי נפרד מליגה א', קבוצה עם מסורת שכבר שיחקה בליגת העל. כבר כמה שנים של הסתמכות על תקציבים עירוניים ומאבקים נגד ירידת ליגה. בשנה שעברה בעקבות סכסוכים פנימיים בין ראשי הקבוצה ועיריית קריית גת, מכבי נותרה ללא תקציב והסתמכה על שחקנים צעירים עד שבסוף העונה הקבוצה התפרקה והוקמה מחדש בליגה ג'. 

בצד השני של העיר, בית"ר קרית גת היא הקבוצה הבכירה של העיר, לפני כשנתיים הקבוצה עלתה לליגה ב' והאג'נדה העיקרית של הקבוצה היא לבנות משהו מעניין בקריית גת שישלב שחקנים מקומיים וצעירים, לשחק כדורגל יפה ואטרקטיבי ולבנות קבוצה שתרוץ שנים קדימה. שלומי משה, אחד הסמלים הכי גדולים נקרא למילואים בקבוצה כשהיה מאמן-שחקן וכיכב בעונה שעברה. העונה, ליאור בן שמחון מונה יחד איתו למאמן והשניים חוזרים לשתף פעולה לאחר ששיתפו יחד במכבי בליגה א'.

איך ההרגשה להצטרף לבית"ר קריית גת?

"הרגשה טובה לחזור שמחתי להצטרף לבית"ר קרית גת קבוצה שמה שמייחד אותה זה הרוח והלב הגדול שיש בה והיא מוכיחה את זה כל עונה מחדש ועומדת שווה בשווה מול כולם גם עם אמצעים פחות גדולים. הייתה לי הצעה מעניינת מליגה א בתחילת העונה אבל ששלומי פנה אליי ידעתי שזה הדבר הנכון לחזור לעבוד ביחד בקבוצה שמייצגת את העיר שלנו ולהתחיל ביחד דרך חדשה בבית"ר".

מה הכוונות שלכם העונה?

"אין ספק שהעונה היא עונה שונה הקורונה השפיעה על כל הקבוצות במידה מסויימת, אבל יש לנו בסיס טוב של שחקני בית וביחד עם כמה שחקנים צעירים ומוכשרים שהצטרפו ושלומי שמביא לקבוצה את הערך המוסף על המגרש ומחוצה לו אני מאמין שנשחק כדורגל טוב ונעשה עונה טובה".

מכבי קרית גת התפרקה והוקמה מחדש, מה יחסי הכוחות בעיר?

"בתור אחד שהיה חלק ממכבי בשנים האחרונות כל מה שקרה שם באמת כאב אני בטוח שגם כל מי שאוהב כדורגל וספורט בעיר הרגיש ככה, מועדון עם מסורת ועבר גדול וחבל, נבנתה קבוצה חדשה בעיר יש יריבות ספורטיבית כל קבוצה רוצה להיות קבוצת הדגל של העיר וזה לגיטימי".

איך העבודה עם שלומי משה? 

"שלומי ואני הולכים ביחד כבר כמה שנים אני נהנה לעבוד איתו ויש בינינו שיתוף פעולה מצויין, התחלנו דרך חדשה בביתר יש קבוצה טובה והמטרה שלנו היא להבטיח את המקום שלנו כמה שיותר מוקדם לשחק כדורגל התקפי ומהנה, לשלב צעירים ולבנות דרך לשנים הבאות בעזרת השם."

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה צביעות
(קריית גתי: 12:58 25-12-2020)
לפני שנתיים אתה ושלומי לא יכלתם לראות אחד את השני הוא הראה לך את הדרך החוצה והביא לך את המאמן של הנוער שיהיה עוזר מאמן במקומך בספסל אז איך בדיוק אתם הולכים ביחד כבר כמה שנים?
2
שלומי משה אתה נוכל וחתרן
(אחד שיודע: 19:02 26-12-2020)
שלומי משה אין לך מושג בכלום. תמשיך ללקק ולחתור. אתה אדם רע.
3
בלעדיכם אין מכבי
4
שחקן בקרית גת
(שחקן בקרית גת: 20:09 27-12-2020)
איזה ליצן לחחח כל השנים האלה אתם עושים צחוק ונלחמים בתחתית בונים קבוצה על פי החברים שלכם איזה מועדון בכיר ? איפה אתה חיי לפני שנתים שלוש הייתם רבים איתם כל יום איפה אתה שמח הצעה בליגה א׳ ? שמע אתה חולם בלילה תתרכז בללמוד אחר כך תעשה ראיון וכתבות
5
שכחתם את מכבי...הציעו לכם לקחת חלק אבל האגו שלכם היה חזק מהכל. תמשיכו ללקק בשביל להיות חיילים בביתר

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?