פתחה בסערה: ניצחון נוסף לבית"ר ר"ג בדרך למקום השני

החגיגות של ר החגיגות של ר"ג מבעד לגדר (איתי תלם)
בית״ר רמת גן הביסה 0:3 את בית״ר כפ״ס שהייתה בחיסרון מספרי מהמחצית הראשונה. צוות השיפוט גרם ללא מעט רגעי מעוררי מחלוקת

לאחר ניצחון, תיקו והפסד, פגשה בית"ר ר"ג את הקבוצה שנכון לעכשיו נאבקת על מקומה בליגה ב', בית"ר כפ"ס, שערב המשחק הייתה במקום האחרון.

בית״ר ר״ג פתחה בסערה את המשחק והגיעה להרבה מצבים מול שערה של כפ"ס אך אביב אבו עזיז, שוערה של כפ"ס, עבד קשה כדי למנוע יתרון של המארחת.

את היתרון על המגרש תירגם לשער בר אהרוני המצויין מכדור עונשין מ-11 מטרים לאחר נגיעת יד ברחבה של קפטן בית"ר כפ"ס , רימון כהן, שגם קיבל כרטיס אדום. אהרוני ניגש לבעיטה וקבע 0:1.
 
לאחר השער בית״ר ר״ג המשיכה לתקוף אך היא לא הייתה יעילה מספיק כדי לכבוש שוב, ומנגד כפ"ס ירדה למחצית בהרגשה שהיא מקופחת מאוד עקב האדום ועוד כמה החלטיות שנויות במחלוקת.

במחצית השנייה ר״ג שוב הייתה מהירה וטובה יותר, ובהזדמנות הראשונה אהרוני הגיע משמאל אך הפעם בעט לקורה. ר"גהמשיכה לתקוף ואף עלתה ל0:2 מרגליו של בן חקון ולאחר מהלך שנוי במחלוקת שספק היה נבדל, אך טענות שחקני כפ"ס לא עזרו והשער אושר. לאחר מספר דקות בר אהרוני קבע את תוצאות המשחק עם הבעיטה יפה מחוץ לרחבה וזה 0:3 לרמת גן.

דובר בית״ר כפ"ס, אלברט זנפט, היה מאוכזב בסיום אך אמר: "התכנון הוא להתחזק ולהביא חלוץ וקשר מנוסים שיעבדו יחד עם הצעירים שיש בסגל".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שופט זבל היה שם
(אריק: 16:42 27-12-2020)
קיפח אתצכפר סבא קשות
2
למה התמונה מאחורי הגדר?
(יוסי: 12:49 28-12-2020)

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?