בטעם של פעם - הפועל שלומי ניצחה את הפועל נהריה

בן חמו בועט (מיכה פישנזון) בן חמו בועט (מיכה פישנזון)
בעבר הרחוק רחוק מפגשים בין הפועל שלומי והפועל נהריה היו מעוררים עניין רב ומספקים משחקים מהנים, אך העונה הקבוצות נפגשו תחת המחזור השלישי בליגה ג' גליל עליון

רגע לפני הסגר השלישי שנכפה על מדינת ישראל, ובזמן שהקהל לא מורשה להכניס למגרשים, נפגשו הפועל נהריה והפועל שלומי למשחק מרתק שבסופו שלומי מנצחת בתוצאה 1:2.

שלומי פתחה נהדר את המשחק, ואבי הרבון קבע 0:1 מהיר. בדקה ה-15 שלומי כבשה את השני במשחק לאחר שמגן נהריה, בר דהן, נגע בידו ברחבה ושופט המשחק פסק לפנדל. אורן בן חמו בעט וקבע 0:2 לשלומי. עד סיום המחצית הראשונה שחקני שלומי יכולו להגדיל את היתרון על כר הדשא אולם סבלו מחוסר מזל מול השער.

במחצית השנייה שחקני נהריה ניסו לחזור למשחק ואילו שחקני שלומי רצו להגדיל את היתרון. בדקה ה- 88 נהריה כבשה שער מצמק לאחר שרפא ביטון נגח מתוך הרחבה וקבע 1:2 לשלומי.

יו"ר הפועל שלומי, ערן גאון, היה מאושר בסיום המשחק ואמר: "שהיייתי שחקן לא הרגשתי כזה לחץ במשחק כדורגל, אני מאושר בשביל המאמן, דני ועקנין, וכל השחקנים שמשקיעים ועושים הכל לטובת האגודה של הפועל שלומי. נקווה שגם אחרי הסגר שנכפה על המדינה ליגה ג ' תחזור לפעילות וננסה לעשות עוד דברים יפים שיקדמו את המועדון שלנו בכדורגל הישראלי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?