חנא פרהוד פוטר משפרעם, בהנהלה ציינו: "זה הרבה מעבר להפסד מול כאבול"

מוקדם מהצפוי. פרהוד (אחמד עוויסאת) מוקדם מהצפוי. פרהוד (אחמד עוויסאת)
בשפרעם בנו קבוצה לעלית ליגה וכבר אחרי ארבעה מחזורים החליטו להיפרד מהמאמן, חנא פרהוד, שזעם: "כנראה שההנהלה נלחצה מהקהל כי לא היה שום דבר אחר"

דרמה גדולה באיחוד בני שפרעם לאחר שהנהלת הקבוצה החליטה להיפרד הערב מהמאמן, חנא פרהוד. האחרון שכבר עשה מספר עליות בשנים האחרונות בנה קבוצה איכותית בצוותא עם ההנהלה במטרה ברורה לעלות לליגה א', אך כבר אחרי המחזור הרביעי ולאחר ההפסד הראשון של העונה מול בני כאבול הוחלט להביא מאמן חדש.

במהלך היום ביקשו ראשי שפרעם להזמין את המאמן לשיחה בכדי להיפרד בצורה מכובדת, אך בשל מגבלות הקורונה נערכה שיחת טלפון בה הוחלט על פרידה. "זה הרבה מעבר להפסד מול כאבול. היו לנו עוד מספר בעיות שלא נפתרו והחלטנו שצריך לזעזע את עמדת המאמן" אמר גורם בקבוצה.

יו"ר שפרעם, רמי אחוחרב, אמר בתגובה: "חנא פרהוד הוא אדם נהדר ומאמן מצוין אבל הוחלט להיפרד ממנו ואנחנו מאחלים לו בהצלחה".

פרהוד עצמו הגיב: "אני בהלם. אני המום מהשיחות על הנושא כאשר אנחנו רק במחזור הרביעי והקבוצה שלי במקום הראשון עם 14 שערי זכות ושער חובה אחד. בניתי קבוצה מצוינת שמשחקת את הכדורגל הכי יפה בליגה. אף אחד לא קבע להיפגש איתי אלא התקשרו אלי והודיעו לי שאני מסיים את התפקיד. לא היו שום בעיות בינינו אלא יחסים טובים עם ההנהלה שכנראה נלחצה מהקהל שחלק ממנו חיכה להפסד שלנו וחבל".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טמרה
(עבד: 09:31 29-12-2020)
צריך להביא מאמן ליגה לאומית לפי השמות של השחקנים כמו שמשקעים בשחקנים צריך להשקיע גם במאמן מאמן כמו נגודאת צריך לתת לו לאמן נוער או נוערים נראה לי שזה מספיק לו אין לו יכולת
2
מאמן חלש
(אחמד : 00:09 29-12-2020)
קבלתי מכה על הראש מגיע לכה תשב בבית סתם מאמן. תאמן קבוצה בלי כוכבים נראה איך תאמן. אף קבוצה לא תקח אותכה סתם מאמן חלש רק צועק מי שפוגע באנשים אלוהים פוגע בו.
3
מהלך של גברים
(אוהד שפרעמם: 00:23 29-12-2020)
עם רשימת השחקנים בקבוצה היא חייבת לעלות ליגה אני ממליץ לחתים עיסא נוגידאת מיידי הוא המאמן הכי מתאים היום בשוק
5
דבוריה
(נאיל אטרש: 10:42 29-12-2020)
רואים שההנהלה חובבנית איך מפטרים מאמן אחרי הפסד אחד מה הם חושבים לא להפסיד כל השנה בגלל שיש להם שחקנים טובים.אני מקווה שהמאמן לא יוותר להם על השכר עד סוף השנה שילמדו שיש כבוד למקצוע
6
אלוף בקניות
(שלומי: 21:22 29-12-2020)
חנא אייך לא קנית את המשחק .... חבלל אתה אלוף בקניית משחקים .. בושה בכלל שיש לך תעודת מאמן !!!!!

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?