להתחיל מחדש: מכבי 'דודו' קרית גת נבנת תחת משבר הקורונה

שחקני קרית גת (ארגון הלב הצהוב) שחקני קרית גת (ארגון הלב הצהוב)
לאחר שהתפרקה אשתקד מכבי קריית גת, הרימו את הכפפה מספר אנשי עסקים בעיר יחד עם הקפטן, משה סבג, ועוד מספר שחקנים בכירים והקימו מתחייה את המועדון האגדי

 לאחר שבעונה שעברה מכבי עירוני קריית גת חוותה את העונה הגרועה בתולדותיה, הקבוצה התפרקה והשאירה אלפי אוהדים מקרית גת והסביבה "חסרי בית". אך למזלם של כל העוקבים, מספר אנשי עסקים מהעיר החליטו להקים את הקבוצה מחדש ולהתחיל מחדש בליגה ג' דרום.

מי שנבחר לנהל את המועדון החדש היה קפטן הקבוצה, משה סבג, שיחד עם עוד מספר שחקנים ותיקים נרתמו לפרוייקט המשמעותי של העיר. בנוסף, הוחלט בשיתוף עם משפחת בן לולו, כי הקבוצה תיקרא על שם דודו בן לולו ז״ל, חבר מועצת העיר שתרם רבות לספורט ולמכבי קריית גת בעיקר.

מאמן הקבוצה, עדן אלדבח, התייחס לפתיחת העונה של הקבוצה: "התחלנו את העונה מצויין עם שני ניצחונות מרשימים מאוד ועם שחקנים מאוד צעירים. הייתה לנו נפילה קלה במשחק האחרון לפני הסגר נגד מ.כ באר שבע, סיימנו בתיקו 3:3 אחרי שהובלנו ביתרון של 2 שערים, אבל הכל בסדר והכל לטוב אנחנו קבוצה צעירה מאוד. אנחנו ממשיכים לעבוד ולהשתפר משבוע לשבוע.

לגבי מטרות הקבוצה העונה הראשונה התייחס ואמר: "יש מאחרינו קהל מדהים שמלווה אותנו במשחקים ודוחף אותנו קדימה, המטרה שלנו היא להבנות נכון, מהמחלקת נוער עד לבוגרים ולנסות להתקדם כמה שיותר גבוה בליגות ולהחזיר את מכבי ״דודו״ קרית גת למעלה ולגרום לקהל הזה שלא נהנה במיוחד בשנים אחרונות לבוא ולהנות מקבוצה צעירה ורעבה".

אלדבח באימון (ארגון הלב הצהוב)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כייף לשמוע
(אוהד ותיק: 17:40 29-12-2020)
כמה כייף שיש את הקבוצה הזו ושקמה מחדש ושיש דם חדש ורעב בקבוצה, מאמן צעיר שסוף סוף יתן הזדמנות לשחקנים צעירים מהבית השינוי היה צריך להגיע, בלי כל הפוליטיקאים מלמעלה והלקקנים מסביב. בהצלחה חברים מחזיקים לכם אצבעות !

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?