הקאמבק המרגש: ישראל כהן מוביל את מ.ס. רמלה לליגה ב'

צוות מנצח. כהן עם עוזר המאמן והשחקן אורי כהן צוות מנצח. כהן עם עוזר המאמן והשחקן אורי כהן
שחקן העבר שפרש והתנתק מכדורגל לשני עשורים, חזר לאמן העונה כאשר הוא רוצה להוביל את רמלה לליגה ב'. סוכנו, אורי קרגולה, אמר: "ישראל הוא אחד המאמנים החדשים והאיכותיים שיש בליגות הנמוכות"

הליגות הנמוכות החלו את העונה אבל דווקא ליגות ב' וג' נעצרו בשבוע האחרון בשל הסגר השלישי כאשר במועדון ספורט רמלה נעצרו במקום הראשון בליגה. ההצלחה של רמלה היא למעשה ההצלחה של מאמנה ישראל כהן.

כהן, בן ה-50, זכור כבעל קריירה מפוארת וסיום קריירה עצוב עם הדרבי החיפאי שלאחר מכן נקרא גם 'פרשת ישראל כהן'. כהן חזר אומנם לשחק כבר לפני שנתיים כאשר חזר למכבי קריית עקרון מליגה ג' אבל לאחרונה חזר לו גם רצון לאמן והוא קיבל את ההצעה מרמלה.

"חזרתי לשחק כדורגל והחיידק שוב התפרץ ולכן הלכתי לעשות קורס מאמנים והתיאבון גדול ורציתי לחזור לענף שאני טוב בו" סיפר השבוע כהן בשיחה מיוחדת עם "דאבל פס" והוסיף: "התנתקתי כמעט ל-19 שנים מהכדורגל כי היה לי כאב גדול באותה נקודה אבל התבגרתי על זה וחזרתי לכדורגל בצוותא עם העבודה שלי כי החיידק תמיד היה שם בפנים".

איך נוצר הקשר עם רמלה?

"קיבלתי הצעה להצטרף בתחילת העונה וישבנו כל הקיץ בכדי לבנות קבוצה טובה עם יומרות, כאשר קיבלנו גם את הברכה של ראש העיר וזאת בכדי להביא את לוד לליגה ב'".

בניתם סגל איכותי העונה?

"עשינו שילוב של שחקנים מנוסים ששיחקו בליגות גבוהות יותר כמו אורי כהן ששיחק בליגה הלאומית, ניסים אזרזר ואלנור אלייב שהעלו קבוצות וצירפנו גם שחקני בית והכוונות ברורות לעלות לליגה ב'".

יש חשש שהפגרה בגלל סגר נוסף תפגע בכם?

"אין ספק שזה פוגע בנו ופגע בי באופן אישי כי הייתי חולה קורונה אבל אני מקווה שמדובר במכה קטנה בגלגלים וזה לא יעצור אותנו כי אנחנו במומנטום חיובי".

איך אתה רואה את ההתקדמות שלך מבחינת מאמן?

"ברמה האישית הכדורגל התקדם לאחרונה ויש לי רצון להצליח. לאחרונה אני מיוצג על ידי סוכן השחקנים אורי קרגולה שמאוד עוזר לי. אני פחות מכיר שחקנים כי התנתקתי לכמה שנים מהכדורגל אבל יש לי ידע וניסיון ורצון להצליח".

מה ייחשב עבורך סגירת מעגל?

"עברתי הכל בכדורגל ובעיניי סגירת מעגל תהיה לחזור לליגת העל אבל עד אז יש לי רצון להתקדם וללמוד ולהצליח עם רמלה".

סוכנו של כהן, אורי קרגולה מסוכנות OK, מסר: "ישראל כהן הוא אחד המאמנים החדשים והאיכותיים ביותר בליגות הנמוכות שאין ספק שיגיע לרמות הגבוהות. שחקנים רבים יכולים ללמוד ממנו".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליגות נמוכות גן עדן
(רוניוס: 10:01 31-12-2020)
ליגות נמוכות זה גן עדן למכירות משחקים לכאורה הכל לכאורה כמובן...
2
בהצלחה בכל דרכיך
(הוגה דעות: 10:13 31-12-2020)
מי שמאמן או משחק בליגה ג אוהב באמת את הכדורגל
3
תתבייש לך
4
מאחל למהמר רק כשלונות
(יוד: 21:04 31-12-2020)
5
ישראל הגבר
(פינטו: 02:22 01-01-2021)
מאמן הכי גברי שיש ומקצוען על בהצלחה
6
אורי כהן הרמאי
(שקרן במקצוע לא שחקן: 08:58 01-01-2021)
אדם שימכור את כל עולמו בשביל כמה שקלים
7
ליגה +ליגה עולה רמלה
(דני הקאובוי עפולה: 18:07 02-01-2021)
חברים שיש צוות מעולה אז העונה עולים ליגה יקבלו כסף ממכבי חיפה על השחקן ויש תקציב לעלות לליגה א עוד יהיו ימים טובים יותר דני הקאובוי עפולה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?