מראד: "טבריה צריכה להיות למעלה, ואם זה לא יקרה, זה כישלון"

מאוכזב. מראד (דאפר מחאמיד) מאוכזב. מראד (דאפר מחאמיד)
הקשר המצוין מבין את האכזבה מהיכולת של קבוצתו מתחילת העונה, אופטימי לגבי המשך הדרך וגם מתגעגע לקהל בעיר הכנרת

עירוני טבריה פתחה את העונה בצורה מאכזבת כאשר בניגוד לשנים האחרונות נבנתה כאן קבוצה איכותית שאמורה להילחם במאבק על הפלייאוף העליון, אך בינתיים היכולת אינה משכנעת גם את האוהדים שצופים במשחקים מהבית וגם את אחד הכוכבים של הקבוצה, שלומי מראד.

כיצד אתה מסכם את העונה עד כה?
"אני חושב שאנחנו סובלים מחוסר מזל בעיקר בהכרעת משחקים. התוצאות לא טובות עד כה אבל אני אופטימי להמשך העונה".

האם לדעתך אתם עומדים בציפיות?
" אם להיות כנה אנחנו רחוקים מלעמוד בציפיות. יש סגל איכותי ומאמן מצויין ולכן עירוני טבריה צריכה להיות למעלה במידה וזה לא קורה זה כישלון".

כמה קושי היה לשחק בלוז צפוף?
"מאוד קשה לשחקנים מקצוענים לעמוד בלוז של כל שלושה ימים משחק אז בטח לשחקנים בליגה א'. סבלנו מהכנה לקויה של העונה בעקבות הסגר ולכן כאן נכנסת האחריות של כל שחקן שמכיר את הגוף שלו וצריך לעשות את המקסימום על מנת לצלוח את העומסים".

עד כמה חסר לך הקהל?
"אני מחכה לרוץ לקהל של טבריה אחריי כיבוש שער או אחרי ניצחון מתוק, אבל במציאות שאנו חיים כרגע זה כמו חלום לחשוב על זה אבל כולי תקווה שאנחנו קרובים לזמנים אחרים וטובים".

ומה המטרה של הקבוצה העונה?
"כמו שציינתי, עירוני טבריה נבנתה העונה להיות למעלה בצמרת ולמרות התחלה פחות טובה כולי תקווה ואמונה שבעזרת השם אנחנו נהיה במקום שאנחנו שואפים בסוף העונה". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
משפחת סימוני
(אבי: 06:58 03-01-2021)
כל הבעיה של טבריה זה משפחת סימוני האח הגדול לא מבין בכדורגל ורועי דוחף להם שחקנים ליגה ז בגלל שהוא סוכן הם באו לעשות סיבוב על חשבון הקבוצה להעיף אותם לאלף עזאזל אנשים שלא קשורים לענף לא יכולים להיות בקבוצה עכשיו תעריכו את מה שעשה זוהריצחק
2
מגיב מס 1 כמה אתה צודק
(שחקן עבר טברייני: 20:26 04-01-2021)
בא לי לתת לך מדליה שני הסימונים נוכלים שעוקצים את טבריה אלה מבינים כדורגל בדיוק כמו שהצבע של הדשא סגול יש לי רק בקשה כשאתה מזכיר את הנוכלים האלה באותה תגובה עם השם של זוהר יצחק תגיד לפני להבדיל כי זוהר זה בן אדם להבדיל מהשניים

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?