חיים זיסקינד: "אנחנו כרגע לא עומדים בציפיות"

לא מזלזל בקורונה. זיסקינד לא מזלזל בקורונה. זיסקינד
הקבוצה שרוצה לעלות ליגה כבר החליפה מאמן, ושוערה מודע שהקבוצה חייבת להשתפר בהמשך העונה. קורונה? "היה לי קשה לא לראות את האישה והילדות"

מכבי ריינה בנתה העונה קבוצה ראויה שצפויה להילחם על עליית ליגה, אך פתיחת העונה של הקבוצה היא פחות טובה ממה שציפו לו ובשבוע שעבר גם נעשה שינוי בעמדת המאמן כאשר אדהם האדיה החליף בתפקיד את עיסא נוגידאת.

בכל מקרה, בריינה מקווים כי השיפור יגיע בעיקר מסגל השחקנים, כאשר אחד השחקנים שעד עתה עומד בציפיות הוא השוער, חיים זיסקינד.

איך אתה מסכם את העונה עד כה?

"אני חושב שאנחנו עושים עונה טובה ונמצאים במקום השני אבל יכולנו להיות גם יותר טובים עד כה".

אתה חושב שאתם עומדים בציפיות עד כה?

"אני חושב שאנחנו עדיין לא עומדים בציפיות כי מעבר למיקום אז אנחנו רוצים לשחק כדורגל יותר שוטף ולהיות קבוצה יותר דומיננטית. אומנם תמיד יש תירוצים סביב מגרש בו אנחנו מתאמנים אבל בכל זאת מצפים ליותר מעצמנו".

מה אתה חושב על עומס המשחקים בתחילת העונה?

"אין ספק שיש עומס גדול כי לא עשינו הכנה אידיאלית. בדרך יש חודש וחצי של הכנה עד פתיחת העונה אבל עדיף על העומס הזה מאשר שלא נשחק בכלל, ואם זה מה שנדרש מאיתנו אז נעשה הכל בכדי לשחק כדורגל".

התאקלמת כבר לשחק ללא קהל?

"זה לא אותו ענף בלי הקהל. אנחנו מתפרנסים וזו עבודה שלנו אבל הכדורגל שייך לאוהדים וזה מאוד משמעותי כאשר יש קהל אז השחקן הופך לסופר מחויב. המטרות שלנו זה להגיע כמה שיותר גבוה ואני חושב שכל שחקן צריך לחשוב על עצמו ואנחנו צריכים להפיק מעצמנו 100 אחוז".

לסיום היית חולה קורונה. כיצד עברת את התקופה הזאת?

"זאת הייתה תקופה קשה ובעיקר זה לא להיות עם אשתי והילדים. המחלה עצמה לא הייתה קשה והרגשתי חולשה בגוף וצמרמורות אבל הקושי העיקרי להיות ללא המשפחה ולכן אני אומר לכולם שיישמעו להנחיות". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חיים אשוער אחי טוב
(אילן המכונה באנדה: 14:07 03-01-2021)
תאבו לטבריה אני אואב אותך בן אדם

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?