סוער בדימונה: אבי בוחבוט קיבל איומים לטלפון

לא שקט. אנשי הצוות המקצועי לא שקט. אנשי הצוות המקצועי
בלעדי. המאמן שהשתתף אתמול במפגש עם האוהדים טוען שקיבל שיחה קשה לטלפון הנייד שלו. במועדון הבהירו: "אנחנו סומכים על משטרת ישראל"

דרמה גדולה במועדון ספורט דימונה כאשר הבוקר נודע כי מאמן הקבוצה, אבי בוחבוט, קיבל שיחה לטלפון הנייד שלו ובה נאמרו אמירות שאותם מפרשים בסביבתו של המועדון וגם במועדון כאיומים לכאורה.

הרקע לסערה היה אתמול כאשר נערך מפגש בין הצוות המקצועי והניהולי לבין האוהדים, שם האוהדים פרקו את תסכולם על מצב הקבוצה והתלוננו על כך שבנו של המאמן משחק בקבוצה. השיחה עלתה במהירות לטונים גבוהים אך במועדון לא ציפו שכבר הבוקר זה יהפוך לכאורה לאיום נגד בוחבוט.

במועדון מיהרו להגיב: "מ.ס דימונה מגנה כל מעשי אלימות הן פיזית והן מילולית היום נחצה קו אדום שמאיימים על חייו של מאמן ושל בנו אני סומך על משטרת ישראל שיגיעו לאותו פחדן שמסתתר אחורי טלפון אנונימי ויעמידו אותו לדין. אבי בוחבוט וצוות המאמנים מקבלים מאתנו גיבוי מלא ההנהלה מאמינה בצוות וביכולות שלו להוביל את מ.ס דימונה לעבר המטרה העיקרית לתקוע יתד בליגה אירועים שכאלה רק מחזקים אותנו ומגבשים אותנו. לא נכנע לאיומים רוב אוהדי הקבוצה הם אנשים מצוינים ואכפתיים המחאה היא זכו לגיטימית בגדר הנורמה פנינו למשחק ביבנה יום שישי נתרכז בו וננצח".

חבר מועצת העיר ומחזיר תיק הספורט, אסי איפרגן, אמר בנושא: "טיפש אחד זורק אבן לבאר אלף חכמים לא יוציאו אותה. זה דבר שמכפיש עיר שלמה, אבי בוחבוט מעבר להיות מאמן הוא בן אדם וקודם כל הוא בעל משפחה ורגשות ושום איחול או אמירה לא מקובלת ומציע לכולם לחזור לשפיות. ביקשתי מאבי בוחבוט לגשת לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה. העיר דימונה שוחרת ספורט ואוהבת ספורט. כעיר אנחנו חייבים לגנות תופעות כאלה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אטיאס צריך חלוץ
(אלי : 15:55 04-01-2021)
צריך חלוץ דחוף הליגה פח

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?