עדנן וחידי: "הפיטורין שלי מלוד לא היו על רקע מקצועי"

חזר לעבוד. וחידי חזר לעבוד. וחידי
המאמן שאימן בהצלחה בעונה שעברה בלוד ופוטר במפתיע, חתם בשבוע שעבר בצעירי טייבה וינסה לבנות קבוצה צעירה ותוססת שמטרתה להישאר בליגה

אחת ההפתעות הנעימות של התקופה האחרונה הייתה חזרתו של המאמן, עדנן וחידי, לקווים כאשר הוא מונה למאמן צעירי טייבה. וחידי אימן בעונה שעברה בבני לוד ואף גרף הצלחה אבל אז החליטו במועדון להיפרד ממנו ולאחר חודשים ללא עבודה מתחיל וחידי דרך חדשה בליגה א'.

עדנן איך זה לחזור לעבוד?

"אני חוזר אחרי פחות משנה ללא עבודה וזה כיף גדול. חזר לי החשק לאמן ואני נהנה לעבוד עם החבריה בטייבה ונהנה בכל אימון. היתה לי הפסקה מסיומת אבל כאת הציפייה לעמוד במטרות של הקבוצה".

היו לך גם הצעות מהליגה הלאומית?

"היו כמה גישושים אבל זה לא הסתדר כנראה מבחינה תקציבית, אני מקווה שבקרוב הדברים יתסדרו ועוד אחזור לליגה הלאומית. אני מודה לכל אלה שהגישו לי הצעה והיו כאן כוונות טובות וזה עוד יסתדר בעתיד".

מה קרה בבני לוד שגרם לך לעזוב?

"רוב האנשים שהיו במועדון וסביב המועדון מבינים שהעזיבה לא הייתה מסיבה מקצועית אלא אינטרס כזה או אחר. היה שם בעלים שהוא איש מכובד ואוהד כדורגל ומאחורי הקלעים עזר לי המון בהרבה דברים. מי שהיה לא ואינטרס הוא בנו של הבעלים שחשב שאם יש לו כסף אז הוא יכול להחזיק קבוצה סתם ככה וכי הוא יקבע מי יאמן ומי ישחק. אני בכלל חושב שכמו שמאמנים עוברים השלמויות אז ככה צריכים גם בעלי הקובצות בכדי ללמוד כיצד צריך לנהל נכון בכדורגל".

אתה כועס על אנשי לוד?

"אני לא כועס כי אני לא נפגע מאנשים שלא מבינים בכדורגל ואם אותו בן של הבעלים היה מבין בכדורגל אז אולי הייתי כועס".

נחזור לטייבה. איזה קבוצה מצאת שם?

"האמת הופתעתי מהסגל ומחומר השחקנים ויש כאן הרבה שחקנים צעירים מוכשרים בעלי פוטנציאל לשחק גם בליגה הלאומית. אנחנו רוצים לעשות רכש ולהתקדם בטבלה אבל אני שמח שקיבלתי קבוצה עם חבריה ממושמעים שרוצים להתקדם. אני גם שמח לעבוד בקבוצה עם השותף חיים סיטון שהוא איש כדורגל נהדר וביחד נוביל את הקבוצה. יש חומר שחקנים נהדר לטייבה ונמשיך לעבוד קשה".

אתם רוצים להתחזק?

"אני אוהב לעשות שינויים כאשר אני מגיע לקבוצה חדשה ולדעתי נתחזק רק בשלוש עמדות כאשר נשחרר ונביא שחקנים חדשים. לא תהיה כאן מהפכה".

מה המטרה?

"אנחנו רוצים להישאר בליגה. עד שהגעתי לקבוצה אז לא הלך יותר מדי והמטרה לייצב אותה ולתת ניסיון לשחקנים הצעירים ושחקני הבית לקראת השנים הבאות".

לסיום איך אתה מקבל את הקורונה?

"יש אכזבה שיש לא מעט סגרים ואנשים נכנסים לקצב ושוב יוצאים ממנו ואני שמח שאפשרו לנו להתאמן ונקווה שזה יהיה הסגר האחרון ובעיקר בריאות לכולם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה איש יקר
(לודאי: 12:06 09-01-2021)
2
בהצלחה מאמן
(סמיר: 12:07 09-01-2021)
מאמינים בך בטייבה
3
מאמן טוב ובן אדם אחלה
(עובד: 19:38 09-01-2021)
מונה בבני לוד כשהייתה במצב גרוע עם רצף ארוך ללא ניצחון אחד התחילה הקבוצה לראות אור וניצחה ארבע משחקים ותיקו מתוך שבעה ואז פיטרו אותו !? בקיצור לפי דעתי הוא צריך לקבל הזדמנות להראות מה הוא יודע לעשות .

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?