רועי פחימה: "רוצה לתת חשיפה לליגות הנמוכות"

מי שהפך לאחרונה לאחת מהדמויות המעניינות בליגות הנמוכות בדרום הוא רועי פחימה. שחקן העבר של דימונה מצלם משחקים ואף עוזר לחלק מהשחקנים למצוא יעד במועדונים השונים

לרועי פחימה יש מספר כובעים, הוא יו"ר חוג אוהדי מ.ס דימונה מליגה א',  משמש כסוכן שחקנים חובב שידוע כבעל עין מקצועית טובה והתפרסם עם הקמת קבוצת הפייסבוק דרום Live - הליגות הנמוכות, בה מסוקרות הליגות ברמה גבוהה להפליא שאינה מביישת את אתרי הספורט הגדולים בארץ.

בדרום Live נוהג פחימה להעביר שידורים חיים בפייסבוק ממשחקי מ.ס דימונה וכן ממגוון משחקי ליגות ב' ו-ג' כאשר מה שמייחד אותו היא העובדה שהוא משמש כצלם, שדרן ועורך השידור והכל ממכשיר הטלפון הנייד. פשוט מדהים!
אה, ושכחנו לציין, את הכל הוא עושה בהתנדבות, בלתי נתפס!

רועי שלום לך, תסביר לנו את התופעה שנקראת רועי פחימה?

"רועי פחימה זו תופעה פשוטה, שחקן כדורגל שהפך להיות אוהד כדורגל מושבע, אוהב צדק וחושב שיש מקום לתת במה לקבוצות הליגות הנמוכות בדרום. מגיע להם".

קבוצת הפייסבוק דרום Live - הליגות הנמוכות מסתמנת כהצלחה מסחררת. מאיפה הרעיון?

"זה נוצר מתוך רצון לממש את האג'נדה שלי לגבי קבוצות הכדורגל הפעילות בליגות הנמוכות, שאומרת מתן חשיפה לכדורגל אותנטי ומרגש. לצורך כך בשיתוף פעולה עם אנשים טובים ואיכותיים הקמנו את הקבוצה, ואנחנו רק בתחילת הדרך, יש לנו הרבה מה לתת לגולשים. אני חייב לציין שבעלי הקבוצות,  המאמנים והשחקנים משתפים פעולה ומעריכים את הפעילות, וזה דבר שרק תורם ליופי שבדבר".

שידורי המשחקים שלך הם ברמה גבוהה הן מבחינת הצילום והן מבחינת הקריינות שלך למשחק, הוכשרת לכך?

"לא. אני עושה את זה כתחביב, ואני כל הזמן משתפר משידור לשידור. אני מקבל הרבה הצעות להתמקצע בתחום, ואני בוחן את האפשרות. אני עושה את הכל בהתנדבות ומתוך אהבה לכדורגל, ואני מקבל הרבה הצעות מקבוצות מכל רחבי הארץ להגיע ולשמש כשדר וצלם בשכר גבוה, אבל אני לא מוכן לוותר על שידור משחקי קבוצת נעוריי, מ.ס דימונה".

בנוסף להכל, יש לך גם עין מקצועית ועל כך מעידים דווקא מאמנים שמספרים על שחקנים ששידכת להם לקבוצה. אז בנוסף אתה גם סוכן שחקנים?

"אני לא סוכן כי לא הוכשרתי כסוכן. אבל כן, אני מבין הרבה בכדורגל, כל חיי התעסקתי רק בכדורגל, הייתי שחקן מצליח ואפילו טעמתי את טעם נבחרת ישראל הצעירה כשחקן ולכן אני יודע להתאים שחקן לקבוצה. אני יכול לספר על הרבה סיפורי הצלחה בקבוצות שהבאתי להם שחקנים שהיו משמעותיים בהישגים של הקבוצות".

לסיכום, זה ידוע שהיית שותף בכיר במחאת קבוצות ליגות ב' ו-ג שהובילה להשבת הפעילות בליגות הנמוכות.

"נכון, היה חשוב לי לזעוק את זעקת קבוצות ליגות ב' ו-ג' ואני שמח ונרגש שאנחנו בדרום Live כמובן נסקר את כל הליגות מקרוב". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליגות נמוכות
(איציק: 10:37 10-01-2021)
אחל רועי מקצוען אמיתי משדר באיכות טובה תמשיך לעשות את מה שאתה אכי טוב זה לתת במה לליגות הנמוכות ולדימונה חבל שהם מיתנהגים ככה
2
אחת הכתבות המביכות
(דימונה: 11:38 10-01-2021)
איזה סוכן ואיזה נעליים? מסתובב באצטדיון כמו שריף הבאתי עשיתי, הקבוצה היא קבוצה עירונית קודם כל שיחזיק כמה תלושי משכורת ולא ביטוח לאומי.
3
עושה הרבה בשביל הליגות הנמוכות אבל אין לו מושג בכדורגל.
4
דרום לייב
(יורם: 21:43 10-01-2021)
רועי היקר אתה בנאדם זהב ישר עושה הכל למען הקבוצה תמשיך ךשדר מישחקים מכל הליגות אחלה רועי שידורים ברמה גבוה תקצים הכל בחינם תן בראש אהה ואולי תחתים לדימונה איזה חלוץ למה ישנים שם בעמידה
5
את כל המשחקים שהוא מעביר חוץ מדימונה שלא משלמים הוא גובה שכר מהקבוצות
6
למגיב 2
(דני: 20:15 10-01-2021)
אחד מקרוב רועי פחימה באמת דואג ונותן עושה למען הקבוצה מחתים שחקנים ושחקנים מאוד אוהבים את רועי ומבקדים מימנו סרטונים של המישחק וכו עכשיו לעניין רועי אתה מספר 1 תמשיך לעשות שידורים
7
מספר 1 בארץ
(שי : 20:06 10-01-2021)
ידוע שפחימה הוא מספר 1 בארץ. אני אוהד של הקבוצה הבן אדם הזה עושה הכל בדימונה שנים בהתנדבות דבר בלתי נתפס טקסי עבר לשחקנים תצוגות קהל משדר מצלם מסקר והכל מכיסו האישי הבן אדם הזה מדהים אנחנו גאים שיש לנו אותו בדימונה כבוד לעיר שלנו
8
בעניין האוהדים
(דימונה: 09:44 11-01-2021)
יו"ר חוג האוהדים זה שי גבאי שעובד במסירות מלאה למען האוהדים, זה ששוזרים כתרים של אני ואני זה מביך לגמרי, ובכל הכבוד הראוי כל סיפורי הסבתא הם בדיחה אחת גדולה, יש בעיות רבות במ.ס דימונה וזה לא סוד,אבל בואו ,פסלים וקשקושים, מגלומניה גדולה, זה מביש.
9
נשמע בחור רציני
(המאמן האגדי: 11:10 11-01-2021)
איזה שחקנים הוא מייצג ? מה שם הסוכנות? איזה שחקן הוא החתים באחת הקבוצות בארץ? אפשר לקבל קצת פרטים בנושא? איזה מאמן בארץ ניהל שיח מול רועי וקיבל ממנו המלצה של שחקן שהפך לסיפור הצלחה?
10
מיכל
(מיכל: 12:24 11-01-2021)
הכי חשוב שהוא נראה טוב הרגע שהוא צועק גול גורם לי להתאהב שלא לדבר על הצמרמורת שזה עושה לי
11
ליצן
(אחד שמכיר: 16:05 11-01-2021)
סתם ליצן שמחפש צומת לב לא היה שחקן אף פעם פשוט יש לו הפרעה ואדם משועמםם
12
המשך בדרך. גאווה לדרום
(תמיר ירדן: 18:13 11-01-2021)
עלה והצלח רועי, כיף לקרוא ולראות ושמח שהאפליקציה שהראתי לך תורמת, שא ברכה והצלחה, סיפוק, שמחה, ימירה, חלומות גדולים והגשמה
13
שוק הפישפשים
(שלומי: 22:45 11-01-2021)
רועי אח יקר עם לא אתה מי היה בכלל יודע מזה ליגות נמוכות מקצוען אמיתי צלם שדר סוכן עוזר מאמן מאמן הכל אתה עושה פחימה מספר אחד בדרום אתר דרום לייב עושה המון רעש
14
דרום live מספר 1
(מור: 06:06 21-01-2021)
פחימה את המלך של הדרום ודימונה גאה בך במה שאתה עושה בספורט ובפרט. חסרים בארץ עוד אנשים כמוך ראש העיר אמר לי בפירוש פחימה נותן את הכל בקבוצה הוא המנוע של מ.ס דימונה מדהים שנים שידרת לקבוצה בהתנתדבות מלאה נוסע לכל המגרשים בארץ הזוי ברכב שלך עוד..
15
משעמם רצח בדימונה
(אביבי התל אביבי : 08:08 24-01-2021)
מה יש לו לעשות שם אז מצא דרך להעביר את הזמן יום מאמן יום אוהב יום סוכן יום צלם יום אפסנאי מה שיש הוא עושה
16
כתבה מאוד סובייקטיבית
(משה סממה: 20:35 08-02-2021)
נראה כאילו הוא כתב את השאלות והתשובות הייתם מוסיפים לכתבה שלו גם תמונה שלו נותן כיף לעצמו

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?