עמאר ג'ברין: "המטרה שלנו להגיע כמה שיותר גבוה"

כושר נהדר. ג'ברין (צילום: עובאדה כתילאת) כושר נהדר. ג'ברין (צילום: עובאדה כתילאת)
לאחר פתיחת עונה לא טובה, ניצחה דבוריה פעמיים: גם את ריינה וגם את ערערה ובכך נפתח התיאבון במועדון שכבר לא מדבר על מסע הישארות בליגה

דבוריה סומנה בתחילת העונה כאחת המועמדות לרדת ליגה, אבל נראה על פי המשחקים האחרונים שהקבוצה של מאיר כהן תהיה מהפתעות העונה ועיקר האמונה מגיע גם מעמדת השוער, שם עמאר ג'ברין נחשב לאחד השחקנים האיכותיים של הקבוצה. בראיון מיוחד מספר ג'ברין על פתיחת העונה, המאמן מאיר כהן ושינוי במטרות הקבוצה.

איך אתה רואה את העונה עד כה?

"התחלנו לא טוב את העונה והפסדנו בשלושה משחקים אבל זה היה בהפרשים קטנים וברוב המשחקים. היינו טובים והמזל לא היה איתנו. זה היה במיוחד עם הפועל כאוכב שהחמצנו פנדל אבל אז ניצחנו את מכבי ריינה ובני ערערה והפנים קדימה".

סומנתם כיורדת בטוחה בתחילת העונה?

"אני חושב שזה הגיע בעיקר מקבוצות שלא מאמינות כל כך בסגל צעיר ולדעתי אלו הגילאים הטובים ביותר וזה אחת היתרונות שלנו ואנחנו כרגע באמצע הטבלה כי אנחנו רצים ולדעתי קבוצה צעירה לא יכולה לרדת ליגה".

איך שיתוף הפעולה עם מאיר כהן?

"הוא מאמן מצוין שמאמין בשחקנים הצעירים וסומך על כולם. הוא נותן במה לשחקנים שעוד לא שיחקו אפילו בבוגרים ויודע לשלב בין צעירים ושחקנים מנוסים".

מה המטרה לעונה הקרובה?

"בתחילת העונה המטרה הייתה להישאר בליגה אבל אחרי שתי ניצחונות אז הרצון לנסות ולהגיע כמה שיותר גבוה שהבאנו שאנחנו מסוגלים להתמודד מול כל יריבה". 

איך אתה רואה את העונה עד כה?

"התחלנו לא טוב את העונה והפסדנו בשלושה משחקים אבל זה היה בהפרשים קטנים וברוב המשחקים היינו טובים והמזל לא היה איתנו. זה היה במיוחד עם הפועל כאוכב שהחמצנו פנדל אבל אז ניצחנו את מכבי ריינה ובני ערערה והפנים קדימה".

סומנתם כיורדת בטוחה בתחילת העונה.

"אני חושב שזה הגיע בעיקר מקבוצות שלא מאמינות כל כך בסגל צעיר ולדעתי אלו הגילאים הטובים ביותר, זה אחד היתרונות שלנו ואנחנו כרגע באמצע הטבלה כי אנחנו רצים ולדעתי קבוצה צעירה לא יכולה לרדת ליגה".

איך שיתוף הפעולה עם מאיר כהן?

"הוא מאמן מצוין שמאמין בשחקנים הצעירים וסומך על כולם. הוא נותן במה לשחקנים שעוד לא שיחקו אפילו בבוגרים ויודע לשלב בין צעירים ושחקנים מנוסים".

מה המטרה לעונה הקרובה?

"בתחילת העונה המטרה הייתה להישאר בליגה, אבל אחרי שני ניצחונות אז הרצון לנסות ולהגיע כמה שיותר גבוה. הבנו שאנחנו מסוגלים להתמודד מול כל יריבה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מי הוא בכלל שיחזור לליגה ג מדבר כאילו שהוא בופון כולם מאמינים בצעירים ויש להם צעירים אבל החברה שלך אין להם מושג ובגלל זה זרקו אותם מכל מקום לא בגלל הגיל

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?