בן מלכה: "זאת עונה מוזרה מאוד"

אופטימי. מלכה (דאפר מחאמיד) אופטימי. מלכה (דאפר מחאמיד)
הקשר שכבר שיחק בשתי הליגות הראשונות מתקשה להתאקלם לעונת הקורונה ובכל זאת אופטימי לגבי הקבוצה שלו והעתיד גם תחת הקהל

בן מלכה הוא אחד הכוכבים של מכבי צור שלום העונה, ובמועדון בונים על הניסיון שלו מהשנים האחרונות בכדי לא לסבך את הקבוצה בתחתית הבוערת וגם לנסות ולהוביל אותה במאבק על הפלייאוף העליון.

מלכה: "זאת עונה מוזרה מאוד, עברתי כמה וכמה דברים בקריירה שלי עם המון עליות וירידות אבל זאת העונה שתיזכר ותיחקק בגלל המגיפה העולמית ששינתה את העולם. סיטואציה לא פשוטה בכלל גם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית".

כיצד אתה רואה את העונה שלכם עד עכשיו?

"אני אחלק את התשובה לשתיים: מבחינת יכולת-אין ספק בכלל שהקבוצה עומדת בציפיות, אנחנו נראים טוב בכל משחק ומשחק כולל אלו שהפסדנו בהם. מבחינת צבירת נקודות, חד משמעית אנחנו לא עומדים בציפיות אבל אני מאמין בדרך של דני, ואני בטוח שהדרך בה הוא מוביל אותנו תייצר לנו גם נקודות להמשך הליגה".

כמה הלוז הצפוף השפיע עליכם?
"הלו״ז שנוצר בגלל הקורונה הוא מטורף. כאשר הגעתי לקבוצה פתחנו עם 3 משחקים רצוף (שישי, שלישי, שישי) ואין ספק שזה פוגע בשחקנים לאורך זמן כי נוצר עומס מטורף בפרט לאחר סיטואציה שההכנה לעונה לא הייתה אידאלית עם הסגרים הקודמים. בי באופן אישי זה פגע באופן קל אומנם כי מתחתי את שריר הארבע ראשי אבל כמו שאנחנו רואים בכדורגל ולאו דווקא בליגה א׳-המון שחקנים נפצעים פציעות שריר ורצועות ונפגעים מלוח הזמנים הצפוף של המשחקים"

כמה הקהל חסר לכם?
"חסר באופן משמעותי! זה לא משנה אם אתה שחקן בליגה א׳ ויש לך 30 צופים ביציע או שחקן בליגת העל עם 10,000 אוהדים, כל שחקן כדורגל אוהב לראות אנשים ביציעים, זאת אחת החוויות הכי גדולות בכדורגל".

מה המטרה של הקבוצה העונה?
"המטרה של הקבוצה היא להתברג בפלייאוף העליון, מטרה צנועה ונכונה לקבוצה שהתאחדה וניבנתה מחדש. מגיע מילה טובה לחברי ההנהלה שבאמת דואגים לנו שלא יחסר שום דבר, דואגים למשכורות בזמן! דבר שלא מובן מאליו במיוחד בכדורגל שלנו ובמיוחד בתקופת הקורונה. אני מאמין ומקווה שלא נאכזב אותם ואכן נגיע לפלייאוף העליון בסיום העונה".

לסיום אנחנו בסגר השלישי..

"המצב הקיים מאוד מקשה על השחקנים. אנחנו בתחילתו של הסגר השלישי וכל פעם מחדש קיימת אי ודאות לגבי הספורט בארץ בכלל וליגה א׳ בפרט. יום אחד אתה קם בידיעה שנסגרה הליגה ויום אחד מודיעים לך שאתה חוזר לאימונים. כמובן שהמצב לא אידאלי וגורם לנזקים גופניים אבל כל העולם שקוע באותו מצב אז מי אנחנו שנתלונן.
לסיכום אני באמת מאחל לכולם שנהיה בריאים בעזרת השם! ושנחזור כמה שיותר מהר לשגרה". 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?