ביאן אבו ריא: "מדכא אותי שכל פעם סוגרים אותנו"

מקווה לטוב. אבו ריא (דאפר מחאמיד) מקווה לטוב. אבו ריא (דאפר מחאמיד)
הכוכב של בני זלפה מנסה להסתגל לסגר ולפגרה החדשה, מקווה להמשכיות בליגה ומאמין בקבוצה שנבנתה העונה

קבוצת הכדורגל של בני זלפה התמודדה עם לא מעט קשיים מתחילת העונה, כאשר מדובר על קשיים שהיו מעבר לשאר הקבוצות לאחר שזלפה סבלה ממספר חולי קורונה ונאלצה להתמודד עם לו"ז צפוף במיוחד, אבל נראה כי גם העונה תהיה לזלפה קבוצה עקשנית במיוחד כאשר אחד השחקנים החשובים כרגע בסגל ביאן אבו ריא.

איך אתה מסכם את העונה עד כה?

"כולם יודעים מה המטרה של בני זלפה כל שנה זה להישאר בליגה וזלפה היא לא עוד קבוצה בליגה. כולם מכירים אותנו כקבוצה עקשנית וקשה לשחק נגדה ואת זה אנחנו מוכיחים ממשחק למשחק".

האם לדעתכם אתם עומדים בציפיות?

"בהחלט כן. לדעתי מצבנו לא רע בכלל אחרי התקופה הלא פשוטה שעברנו עם כמה שחקנים חשובים שהיו חסרים לנו בגלל הנגיף".

כמה קושי היה לשחק בלו"ז צפוף?

"לשחק חמישה משחקים ב12 ימים, כל שלישי ושישי, זה מאוד מאוד קשה ומעייף כשחקן בטח אחרי תקופה של חמישה חודשים מחוץ למגרשים. צוות המאמנים הכין אותנו טוב מאוד לתקופה הזו, עברנו תקופה לא קלה אבל הפנים למשחק הבא".

עד כמה חסר לך הקהל?
"ברור שהקהל חסר למגרשים גם בליגה וגם בעולם כולו. למשחקים אין טעם בלי קהל ומקווה מאוד שבקרוב יחזרו למגרשים. חשוב לי לציין שההורים הם הקהל מספר אחד עבורי, מלווים אותי לכל משחק לא משנה איפה תומכים מעודדים אותי והם הכוח שלי".

איך אתה מרגיש שפעם מפסיקים את הליגה ומחזירים שוב?

"נכון שזה לא קל בתור שחקן מקצוען, כל פעם מפסיקים ואז אתה חייב שוב לשמור על הכושר ולהתאמן טוב ובנפרד כדי להימנע מפציעה, האמת שכן זה מאוד מדכא אישית בתור שחקן ומחכה שוב להחזרה לשגרה ולמשחקים".

איך אתה מסכם את העונה האישית שלך?

“אישית אני מאוד מרוצה מהיכולת שלי למרות שהשנה משחק בתפקיד הבלם שלא שיחקתי בו בעבר, עד כה יש לי שלושה שערים בחמישה משחקים ואני מאוד נהנה מזה ומקווה שיהיה לי עוד גולים ולהמשיך להשתפר". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חחחחחח הכוכב
(אסף: 12:28 13-01-2021)
איזה כוכב ? על מה דאפר תירגע

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?