עמיר אבלס: "לא פשוט שמפסיקים את הליגה ומוציאים אותנו שוב לחל"ת"

כישרון גדול. אבלס (דאפר מחאמיד) כישרון גדול. אבלס (דאפר מחאמיד)
אחד השחקנים המוכשרים במחוז הצפוני מנסה למצוא את דרכו בהפועל הרצליה, ויחד עם המועדון מהשרון מנסה להפתיע ולהאבק על עליית ליגה

במשך השנים האחרונות נחשב עמיר אבלס לאחד השחקנים המוכשרים בליגה א'. אבלס שכבר עבר גם בליגה הלאומית נחשב לכישרון גדול ואף הייתה תקווה שיגיע לליגת העל, אך השחקן נשאר בליגה השלישית ואת העונה פתח בהפועל הרצליה של מומו ניסטל.

אבלס מודע כי מדובר בעונת מפתח גם עבור הרצליה וגם עבורו לקראת המשך הקריירה. אבלס: "ההתחלה שלנו לא הייתה טובה כאשר לקחנו רק נקודה משלושה משחקים אבל בשני המשחקים האחרונים גילינו יכולת יותר טובה וניצחנו פעמיים ונקווה להמשיך ולצבור ביטחון כי הכדורגל עוד ישתפר".

ציפיתם ליותר מעצמכם?

"כרגע אנחנו לא עומדים בציפיות אבל זה רק אחרי חמישה משחקים ועונה עוד ארוכה ומאמין שעוד ניצחון ונהיה בחלק העליון של הטבלה כי זאת המטרה שלנו".

כמה הקהל חסר לכם?

" הקהל מאוד חסר כי כיף שיש אוירה זה מכניס אקשן וגורם למשחק להיות יותר מעניין. מקווה שעד סוף העונה כבר קהל יוכל להגיע לצפות במשחקים".

זה לא פשוט לשחק בלוז כה צפוף?

" לא פשוט לשחק בלוז צפוף זה יוצר עומס על הגוף ושחקנים חייבים לשמור על עצמם. מצד שני חשוב לכולם שהעונה הזאת תסתיים על כר הדשא. מאחל לכולם לסיים את העונה בריאים זה הכי חשוב".

לסיום עד כמה הפגרה הזאת פוגעת בכם?

"אני יכול להגיד לך שלנו השחקנים זה מצב לא פשוט שמפסיקים לנו את האימונים ומוציאים אותנו לחלת כבר פעם שנייה, זה פוגע בנו מקצועית וכלכלית אבל אנחנו לא היחידים שנפגעים מזה בארץ וצריך להיות אופטימי ולקוות שזה פעם אחרונה ונצא מזה מחוזקים". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קהל
(דני : 10:02 13-01-2021)
איזה קהל 4 אוהדים יש להרצליה חחחח
2
הבועל הרצליה
(התרנגול: 14:19 14-01-2021)
אתה יכול לעלות איתם במדרגות ורק עם רגל שמאל...חחחחחחח...

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?