נועם גיסין: "יש לי עוד הרבה מה ללמוד מיובל נעים"

גיסין (אבישי אפטקר) גיסין (אבישי אפטקר)
בלעדי. השחקן הצעיר והמוכשר של אדומים אשדוד מדבר לראשונה על ההחלטה לעבור לקבוצה של יובל נעים, הפסקת האימונים בקורונה והשאיפות לעתיד

התחלת בילדים באשדוד אך גדלת כמובן בכל המחלקות של אשקלון כולל נוער למה עברת מאשקלון לאדומים אשדוד

"אכן נכון, את העונה הקודמת סיימתי בקבוצת הנוער של הפועל אשקלון ובמשחק האחרון של העונה שותפתי במשחק של הקבוצה הבוגרת במסגרת מחזור 35 של הליגה הלאומית וכבשתי שער בדקה ה-65 שתי דקות אחרי שנכנסתי למשחק. לגבי המעבר שלי להפועל אדומים אשדוד, במהלך הפגרה הסוכן שלי, יניב עזרן, ואני בדקנו את כל האופציות הקיימות ושהינן מתאימות לנקודת זמן שבה אני נמצא וראינו שבונים פה קבוצה איכותית וכזו שתתן לי את היכולת מצד אחד להתפתח ולהשתפר ומצד שני לתרום מעצמי ולתת את מה שאני יודע לטובת הצלחת הקבוצה ועמידה ביעדים של המועדון".

עד כה העונה יש לך שני שערים (אחד בגביע ואחד בליגה) פתחת במשחק אחד ונכנסת מחליף בארבעה משחקים בליגה האם אתה מרגיש שחקן רוטציה ?

"חישובים וסטטיסטיקות עושים בסוף העונה וברור לכולם שאנחנו (כקבוצה) בכלל ואני בפרט עדיין לא נמצאים בזמן שבו צריכים לעשות סיכומים. מאמין שככל שתתקדם העונה בשילוב של עבודה קשה ומקצוענות הדברים בהחלט יראו אחרת מה גם שאני מרגיש מהצוות המקצועי ומהמאמן, יובל נעים, שסומכים עלי ומאמינים בי כשלכולנו ברור שהדבר הכי חשוב מבחינתנו זה להשלים את המשימות ולעמוד ביעדים של המועדון".

הקבוצה שלך כרגע בלתי מנוצחים ונמצאים במקום ה-1 האם השאיפה בתחילת העונה זה לעלות ליגה ואיך החיבור ביניכם השחקנים וביניכם לבין יובל נעים המאמן

:אנחנו היום אכן יוצאים לפגרה במקום ה-1 בטבלה אבל כולנו יודעים שחשוב מאוד להמשיך עם המגמה ולא פחות חשוב ומאתגר זה לשמור על המקום הזה ולכולנו ברור, קל זה לא יהיה. בכל משחק אנחנו נתמודד מול יריבות שינסו להקשות ולהפריע לנו והעבודה שלנו תהיה להוכיח כל פעם מחדש שאנחנו יכולים וצריכים לעשות את מה שאנחנו יודעים.

יובל נעים מאמן שבהחלט יש לי הרבה מה ללמוד ממנו ולשאלתך החיבור איתו מצויין, הוא מאמין בי ומכוון אותי לכך שהיכולות שלי יבואו לידי ביטוי, במקביל המרקם החברתי שלנו הוא מדהים, והחיבור בין השחקנים פשוט מושלם וכיף כל פעם מחדש להגיע לאימון לעבוד, להשקיע ולהנות ממסגרת מחבקת ומפרגנת כזו".

איך מתייחסים אליך במועדון כשחקן צעיר עדיין שעלה זה עתה מהבוגרים

"כמו שעניתי בתשובה הקודמת, יש לנו חדר הלבשה איכותי ומרקם חברתי מדהים שזה דבר שבהחלט גורם לי ואין לי ספק שזה גורם גם לשחקנים האחרים להרגיש כחלק מהקבוצה וללא חלוקות או היררכיה כלשהי בין ותיקים לצעירים, מה גם שההפך הוא הנכון השחקנים הבכירים דווקא מחבקים ועוזרים לנו מהניסיון שלהם ואני בהחלט מוקיר להם על כך".

אתם נמצאים בפגרה שנייה כבר בגלל הקורונה אך זה תפס אתכם האם אתה מתאמנים?

"כמו כל הליגה גם אנחנו יצאנו לפגרה מאולצת בעקבות הסגר השלישי, אנחנו נתאמן קשה במהלך הפגרה ונעשה את הכל כדי שנחזור חזקים ומחוזקים להמשך הליגה ועמידה באתגרים".

מה השאיפות שלך בתור שחקן צעיר שרק העונה התחיל את הקריירת בוגרים שלו

"זו אכן העונה הראשונה שלי בבוגרים ומזכיר שאני נדרש לשלב אותה ביחד עם שירות החובה שלי בצה"ל ולכן בהחלט אפשר להגיד שהשאיפות שלי הן מדודות בהתאם לנקודת זמן שבה אני נמצא עכשיו וזה להמשיך לעבוד קשה ולהביא לכל משחק ומשחק את היכולות שלי, לשמח את האוהדים שלנו ולעמוד במטרות של המועדון, ברור לי שאני צריך הרבה סבלנות ומקווה ומאמין שאצליח להתפתח ולהגיע למקומות גבוהים ככל האפשר".

מה לאחל לך?

"קודם כל בריאות, ודבר שני שנדע רק טוב ושנחזור לשיגרה מהר ככל האפשר כי זה בהחלט משהו שכולנו ראויים לו אחרי תקופה מאוד מאתגרת".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אדומים
(דוד: 10:38 14-01-2021)
פוטנציאל להיות כוכב עבודה קשה וסבלנות יגיע רחוק
2
אדומים תנצלו את זה שהוא אצלכם

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?