אווג'ו אספה: "אנחנו שואפים לעלות ליגה"

שחקן נהדר. אספה (דאפר מחאמיד) שחקן נהדר. אספה (דאפר מחאמיד)
החלוץ של הפועל רובי שפירא חיפה לא חושש לצאת בהצהרות וגם מתייחס לקושי לראות את המגרש ללא הקהל הגדול והנפלא של האדומים

הפועל רובי שפירא בנתה את עצמה העונה מחדש כאשר הביאה מספר שחקנים צעירים בוגרי מחלקת הנוער של הפועל חיפה, בנוסף בגיעו צעירים מוכשרים וביניהם החלוץ, אווג'ו אספה.

בראיון מיוחד מספר אספה על פתיחת העונה וההיעדרות של הקהל האדום במגרשים. אספה: "העונה עד כה כמאתגרת מאד עם קבוצות חזקות שבאות להילחם מהדקה הראשונה ועד לסופה, שיחקנו חמישה מחזורים וכרגע אנחנו בפסקה בעקבות סגר שלישי ומחכים לרגע שיתנו לנו לחזור למגרשים. אני חושב שעד כה אנחנו עומדים בצפיות ומחפשים תמיד איפה להשתפר אנחנו קבוצה מאד רעבה לניצחונות עובדים קשה באימונים ואני מאמין שזה ישתלם לנו בהמשך העונה ועד לסופה".

כמה היה קשה לשחק ברצף משחקים שגם יהיה ככה גם בעתיד?

"הקושי בלשחק בלוז צפוף היה שהגוף לא הספיק להתאושש בהפרשי זמן קצרים כאלה, היו גם מתיחות קלות שנבעו מעומס על הרגליים היה קשה ומאתגר וכיף בו זמנית להרגיש את תחושת הפרפרים בגוף שחיכנו לה המון מאד זמן".

כמה הקהל שלכם חסר לכם?
"הקהל מרגישים בחסרונו ברמה מאד גבוהה וזה בא לידי ביטוי כשאנחנו בדקות לא טובות שלנו, הקהל ידע להרים ולדחוף אותנו קדימה והיה מביא לנו גם הרבה אנדרנלין חיובי למשחק ותמיד כיף שיש קהל לרוץ אליו כששמים גול ובסוף המשחק לאחר ניצחון".

מה המטרה של הקבוצה?

"המטרה של הקבוצה העונה זה להתברג בחלק העליון של הליגה ואנחנו שואפים לעלות ליגה. אנחנו קבוצה מאד מאוזנת ובריאה שכוללת בא צעירים וגם שחקנים עם ניסיון. מעבר לזה אנחנו עובדים מאד קשה באימונים ודוחקים את עצמנו עד קצה גבול היכולת וזה בא לידי ביטוי במשחקים".

עד כמה הסגר הנוכחי משפיע עליכם?

"כול הפסקות וכול ההסגרים שהיו מאד משפיעות כשחקן שמשתדל להשתפר ולהתאמן כול יום מעבר לאימונים בקבוצה אז ברגע שכול חודש יש הסגר של שבועיים שלוש זה מאד מתסכל ומוריד את המוטיבציה ואת הרצף ששחקן מתרגל אליו לעבודה ולהשקעה. על הקבוצה זה משפיע בכושר הקבוצתי ובטקטיקת משחק שמתרגלים אותה באימונים ופתאום סגר חדש הפסקה ארוכה וכשחוזרים מבינים את השפעות של כול ההסגרים האלה שגורמת לנו לחזור אחורה ובחזרה זה מרגיש לחזור לעונה חדשה".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין סיכוילעלית ליגה
(אריה: 13:18 14-01-2021)
הלוואי שרובי שפירא תעלה אבל הקבוצה לא חזקה
2
משהדבורה מס 1
(דוד רבי: 19:51 14-01-2021)
משה דבורה מס1
3
קודם כל הוא בוגר מחלקת הנוער של נווה יוסף ולא הפועל חיפה . דבר שני הוא שחקן בינוני מוגבל לאן תעלו ? אתם קבוצה חלשה מאוד לא מאוזנת בכלל

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?