אלקיש: "אסור להפקיר את השחקנים עד ספטמבר הבא"

ספורטאי למופת. אלקיש ספורטאי למופת. אלקיש
לא מעט קבוצות בליגות ב' וג' מדברים על הייאוש ואף שלחו פנייה על מנת לעצור את הליגות אבל הרוב מתנגד. בהתאחדות הבהירו: "כל הליגות יחודשו ויגיעו לסיומן על כר הדשא"

 בזמן שקבוצות ליגות א' קיבלו תאריך חזרה למגרשים, אז בקרב קבוצות ליגות ב' וג' ישנו כעס גדול שהליגות שלהן טרם הוחזרו לאימונים וחוששים לעתיד הליגות.

במהלך השבוע האחרון פנו חלק מהקבוצות במכתב להתאחדות לכדורגל וביקשו לסגור את הליגות כבר עכשיו ולהתכונן לעונה הבאה. בין השאר טענו אותן קבוצות לבעיות שייווצרו העונה גם בחלק הכלכלי וגם בחלק הבריאותי.

למרות זאת יש גם לא מעט מתנגדים למהלך וביניהם מאמן בני ממבע גולן, וג'די אלקיש, שאמר: "צריך שיהיה מחויבות כלפי שחקנים, אם עוצרים את העונה אנחנו מקפחים גם מאמנים וגם שחקנים. צריך לחשוב לעומק, השיקול לא צריך להיות כספי בלבד, יש שחקנים שאסור להפקיר אותם בלי כדורגל עד ספטמבר הבא. אנחנו בעלי המועדונים צריכים להתחשב בשחקנים שרוצים לשחק כדורגל ולא להיפגע גם מקצועית וגם כלכלית. אני מתנגד למהלך וכל החלטה של ההתאחדות לכדורגל מקובלת עלינו".

אגב גם בהתאחדות לכדורגל הגיבו: "כל הליגות יחודשו ויגיעו לסיומן על כר הדשא". בהתאחדות פועלים מול משרד הבריאות בכדי לאפשר בתחילה את האימונים ולאחר מכן גם חזרה למשחקים בשתי הליגות הנמוכות.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין צורך בהמשך
(חלומי: 13:50 15-01-2021)
צריך לסיים במידי את הליגה אנשים עובדים ליגה חובבנית כולם עובדים ממש חלמאות
2
למס'1
(צפוני: 08:31 16-01-2021)
בכל העולם יש ליגה חובבניות בכדורגל ובכל תחום ספורט אחר אפילו יותר ממה שיש אצלנו למשל באנגליה עצמה יש 10 ליגות חובבניות .. גבר לא הכל עבודה בחיים צריך גם לדעת להתפרק במשהו אחר אפילו חובבני רק בכדי להרגיע את הגוף והראש מכל מיני דברים בחיים

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?