ריינה ואחי נצרת פעלו בניגוד להנחיות, בהתאחדות הבהירו: "ייענשו בחומרה"

שחקני ריינה (דאפר מחאמיד) שחקני ריינה (דאפר מחאמיד)
אירוע חמור הבוקר בנצרת שם קבוצה מהליגה הלאומית והקבוצה מליגה א' ערכו משחק אימון בניגוד להנחיות. סעיד בסול מריינה: "אנחנו מתאמנים באותו מגרש ולא הייתי היום באימון"

מנהלת ליגות הכדורגל וההתאחדות לכדורגל נמצאים בשיחות מרתוניות עם משרד הבריאות לגבי חידוש הליגות בסוף השבוע וליגה א' בשבוע הבא, אך היום אירעה אירוע חמור שיכול להשפיע לרעה על חידוש המשחקים, כאשר אחי נצרת מהליגה הלאומית ומכבי ריינה מליגה א' ערכו משחק אימון במגרש הסינטטי שסמוך לאצטדיון עילוט.

מדובר באיסור מוחלט גם של המנהלת וגם של ההתאחדות, כאשר מה שהתאפשר אלו רק אימונים של כל קבוצה בנפרד. שני המועדונים היו המומים כאשר נודע כל המשחק אך התקשו 'לתרץ' בנושא.

יו"ר מכבי ריינה, סעיד בסול, אמר: "אנחנו מתאמנים על אותו מגרש עם נצרת. הייתי רק בחצי השעה הראשונה של האימון ולא היה שם משחק אימון אלא רק אנחנו היינו במגרש".

בהתאחדות לכדורגל חוקרים את הנושא ומתכוונים לטפל ביד קשה באמצעות תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף. גורם בהתאחדות אמר בנושא: "מדובר בהפרה חמורה ושתי הקבוצות ייענשו בחומרה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שהכפת לו
(אוהד: 14:31 18-01-2021)
פשוט לתת עונש בפועל 6 נקודות המגזר עושה מה שבה לו מצפצף על ההנחיות הייתי מורד אותם ליגה
2
להוריד אותם ליגה
(תמיר : 15:31 18-01-2021)
שתי קבוצות טיפשות גורמים נזק לכלל הציבור במישור הבריאותי וגורמים נזק שהגורמים במשרד הבריאות לא יאשרו את המשך המשחקים ממש חלמאות
3
ואי איזה תגובה מצחיקה בסול
(מאוקלי : 15:49 18-01-2021)
נו באמת. אתה רוצה להגיד שברגע האחרון אחרי שעזבת את המתקן נקבע המשחק. אני מבין ששפכת ים של כסף אבל יש הוראות והנחיות . אגב תן לאדהם לעבוד ואל תתערב לו בקביעת ההרכב. כי אצל הקודם אתה התערבת מאוד
4
עונש
(צצו הקטן: 13:46 19-01-2021)
מה זה בסוף מתפלאים יש להעניש בחומרה מיידית
5
חחחחחח בכל העולם משחקים
(צפוני: 00:11 19-01-2021)
מי אנחנו בכלל שנפסיק את הכדורגל אם בכל העולם משחקים ושם יש הרבה מתים מקורונה פי 10 מאצלנו..תתעוררו שם בממשלה עוד מעט בחירות