ליגות ג' להתאחדות: "מתחייבים לפעול לפי התו הסגול ורוצים לקיים את המשחקים"

המכתב הרשמי המכתב הרשמי
בלעדי. קבוצות ליגה ג' מחוז שומרון שלחו מכתב ליו"ר ההתאחדות, אורן חסון, במטרה לקיים את המשחקים מיד לאחר הסגר והבהירו: "הנזק יהיה בלתי הפיך"

הסגר הכללי נמשך וקבוצות רבות בליגות הנמוכות לא מאבדות עניין ומחכות להחלטה של ההתאחדות לכדורגל ומשרד הבריאות על חזרה לאימונים ומשחקים.

בין השאר מדובר בקבוצות מליגה ג' מחוז שומרון ששלחו מכתב ישיר להתאחדות לכדורגל, ובו ציינו את הרצון לסיים את העונה על כר הדשא.

בין השאר נכתב במכתב: "קבוצות ליגה ג' השקיעו לא מעט כספים 'מהכיס הפרטי של הנהלת הקבוצות' לצורך הפעלת הקבוצות ושלמו שכר עבודה הוצאות נלוות לצורך הפעילות השוטפת. אנחנו מתחיייבים לפעול לפי הוראות התו הסגול וכן לקיים את המשחקים בזהירות הנדרשת".

עוד נאמר במכתב: "בהיעדר חזרה ליגה ג' לפעילות, הנזק שיגרם לקבוצות עלול להיות בלתי הפיך ואנחנו מבקשים מכבודכם לפעול לחידוש משחקי ליגה ג' מחוז שומרון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אוהד
(אוהד: 12:26 20-01-2021)
מי כתב את זה בכלל איפה אתה חי להתעורר מה השקעת אדוני וכמה שילמת מצחיק אחד עוד לא הספקת לשחק 2 משחקים או שלושה כבר מדבר על השקעה ואתה נמצא בסולם האחרון של הליגות לא מעניין אותך כן להידבק או השחקנים שלך ואז יחזרו הביתה וידביקו את המשפחות אין לך רחמנות
2
מה אתם מבלבלים את המוח
(יחאי: 14:49 20-01-2021)
יש קורונה מגיפה עולמית ואתם מדברים על כדורגל אתם רציניים מספיק קצת שכל לא יזיק מי אתם כולה ליגה שכונות אפשר לחשוב די מספיק צריך לסגור את הליגה כולל ליגה א
3
ליגה של אנשים משועממים שאין להם קשר לכדורגל שלא יודעים עם הכדור עגול או מרובע שמופעים 5 דק לפני השריקה עם בגדי עבודה
4
מכירות רבותיי
(צצו התותח: 08:38 21-01-2021)
יש הרבה מכירות משחקים וחבל להחזיר את הליגה
5
השקעתי רק מים השנה
(משה: 18:09 22-01-2021)
רוצים כדורגל ליגה ג אני השנה השקעתי רק מים ואני לא מיתכוון להשקיע יותר מי זה בשבילי זה גם יותר מידי

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?