אופק מרום: "עברתי פציעה לא קלה, ממש רגע לפני שאני חותם בליגת העל"

בלעדי. מי שהיה אחד מהמשחקנים הבולטים בעונת העלייה של הפועל כפר שלם אשתקד מדבר בהרחבה על מה שעבר בטוברוק, העונה בהכח רמת גן ומה הוא צופה בעתיד.

ספר על תחילת הדרך שלך, על המעבר לטוברוק ועל ההחלטה להישאר שם במחלקות זמן רב.

"גדלתי בפרדסיה ובגיל עשר עשיתי את המעבר לבית"ר טוברוק ומשם הכל היסטוריה. היו לי שנים יפות, עברתי באמת את כול המחלקות נערים ונוער וראיתי איך אני מתקדם למטרה שכול חיי רציתי וחלמתי להיות כדורגלן מקצוען בליגת העל, אך לא תמיד מה שאתה רוצה קורה. שהייתי חריג גיל עברתי פציעה לא קלה (קרע ברצועה הצולבת) ממש רגע לפני שאני חותם בליגת העל, כבר הכול היה צריך לקרות ובמשחק האחרון שלי בנוער קרה מה שקרה.

עברתי שיקום לא פשוט במהלך 8 חודשים. המעבר בין נוער לבוגרים לא תמיד קל מבחינת העוצמות במיוחד אחרי פציעה. אחרי כמה נסיונות בקבוצות ליגה לאומית עם חוסר בדקות משחק עברתי לנשר שעידן בראון היה מאמן ובאמת רצה אותי והאמין בי ונתן לי דקות משחק".

לאחר מכן הגעת להכח עמידר רמת גן מליגה א' וקיבלת דקות הרבה יותר משמעויות. איך הרגשת?

"הגעתי לאחר מכן לליגה א', להכח עמידר רמת גן, עומר פרץ היה המאמן והוא הכיר אותי משנים קודמות ובאמת האמין בי מהרגע הראשון ונתן לי את הבמה והוכחתי לו על המגרש. אני שמח ומעריך את מה שעשה בשבילי, זה לא מובן מאילו. עשינו עונה יפה באותו השנה באמת בלי יותר מדי תקציב, עם שחקנים צעירים שרעבים להצליח, פיספסנו ברגע האחרון את העלייה אבל מבחינתי הייתה שנה מוצלחת עם שערים ובישולים".

בעונה שעברה עשית עונה נהדרת והייתי שותף גדול בהעפלת הפועל כפר שלם לליגה הלאומית. איך היה לך?

"עונה שעברה הייתה עונה נהדרת עבורי בכפר שלם, אחרי 25 שנה עשינו את זה ועלינו לליגה הלאומית ואין הרגשה יותר טובה מזה. אני לקחתי חלק במסע הזה ואני שמח מאוד על זה שהייתי שותף גדול בדבר הזה".

האם בחרת שלא לשחק יחד עם כפר שלם בליגה הלאומית?

"הבחירה הייתה דו צדדית אבל וזה לא חשוב ואני באמת מאחל להם הרבה בהצלחה בדרכם, אני סומך ומאמין בהם שיעמדו במטרות שהציבו".

הגעת העונה לירמיהו חולון, מה המטרות שלכם העונה?

"הגעתי לירמיהו חולון ומהרגע הראשון שישבתי עם רונן כנאפו והצוות המטרה הייתה ברורה וחד משמעית - עליית ליגה. הליגה מאוד חזקה השנה אבל אני מאמין שנעשה את זה".

לסיום מה לאחל להמשך העונה, ומה השאיפות שלך להמשך הקריירה?

"קודם כול בריאות לכולם, שנעבור את התקופה הזאת ונדע ימים טובים יותר. בעזרת השם שנעמוד במטרות שהצבנו והשאיפה להגיע לליגת העל ולעשות קריירה מוצלחת בתור כדורגלן".

 

תגובות

+ הוסף תגובה