קבוצות רבות בליגה א' בעד הפסקת הליגה: "הפגיעה המקצועית והכלכלית מכרעת"

ישחקו או לא ישחקו? שחקני בקעת הירדן (לירן דורף) ישחקו או לא ישחקו? שחקני בקעת הירדן (לירן דורף)
פרסום ראשון: במהלך סוף השבוע הביעו ראשי קבוצות שונות בליגה א' רצון להפסיק את המשחקים ולהודיע על סיום הליגה ומתכוונים לפנות להתאחדות. גורם בקבוצה אחרת: "הם מפחדים להיכשל"

דרמה גדולה בליגה א' כאשר קבוצות רבות מתכוונות לפנות בימים הקרובים להתאחדות לכדורגל ולבקש את עצירת הליגה באופן מיידי. במהלך הימים האחרונים ולמעשה לאחר הודעת ההתאחדות ביום חמישי כי ליגה א' לא תוחזר לפעילות, החלו שיחות מרתוניות בקבוצות הוואטסאפ של ראשי ליגה א' ובה טענו חלק מיושבי הראש כי לא יהיה נכון למשוך את העונה.

הטענות של אותם בעלי הקבוצה הן לפגיעה מקצועית בדחיית הליגה וחשש מפציעות בדמות שני משחקים בשבוע וגם פגיעה כלכלית כאשר בשל המשך האימונים, השחקנים דורשים את שכרם. עוד טענו הקבוצות כי הסכום שהובטח לקבוצות ליגה א' כ-50 אלף שקלים קוזז ל-15 אלף שקלים.

גורם באחת הקבוצות שתומך במהלך: "הוציאו אותנו לשבועיים אימונים וחשבנו שזה יסתיים שם אבל זה נמשך בעוד שבועיים ולמעשה אנחנו משלמים חודש מלא ללא משחקים. כל הקבוצות התחזקו ובנו סגל ארוך וזה עול כספי שיכול להביא לפשיטת רגל".

ראוי לציין כי נכון לכתיבת שורות אלה לא עברה פנייה רשמית בהתאחדות כאשר הנטייה לקבל את התמונה המלאה מול כל הקבוצות משתי המחוזוות.

גורם במועדון אחר שמתנגד למהלך: "מדובר במועדונים שמפחדים להיכשל אם זה בחלק העליון של הטבלה או בחלק התחתון של הטבלה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל קבוצות התחתית שמפחדות לרדת ליגה ואין להם כסף לחיזוק מנסות לשכנע את כל הקבוצות בליגה להפסיק את הליגה אין להם סיכוי ההתחדות לא מפגרים
2
אינטרסנטים
(שמשון ומרמורק: 12:03 24-01-2021)
עמדנו אחריכם אבל אתם בוגדים תעמדו כמו גברים לסיים את הליגה ואל תדאגו רק לקבטצות שלכם עלאק אייב משמשון נציג הליגות ,הוא נציג של עצמו עם חופי החייל שלו
3
סדום ועמורה.
(יבנאי.. : 12:48 24-01-2021)
מדינה באויר הנהגה כושלת מדינה סדום ועמורה באמת מתי נחזור לשיגרה.וסליחה עם פגעתי במישהו פשוט המדינה לא מנוהלת על אנשים מקצועיים שיכלו לתת פיתרון לכל דבר הכל פוליטי שמור לי ואשמור לך באמת די לביזיון הזה.אהב את המדינה אומר את המילים בצער רב
4
כולם אינטרסנטים
(שמעון: 13:35 24-01-2021)
אבל שנה שעברה שלא הלך לכמה קבוצות שהיו יורדים ליגה זה היה נוח להם. הכל פה זה חבורה של אינטרסנטים ועל פיו ישק דבר לא יפסיקו את הליגה כי הקבוצה שלו מועמדת לעליה העונה.
5
פחדנים מגעילים כולכם
(הורסים את הענף: 13:42 24-01-2021)
לכל אלו שמתחרות על ירידה ודוחפות לצעד כזה אמן ותרדו!
6
צודקים במאה אחוז
(סופר: 16:24 24-01-2021)
אין טעם להמשיך במצב הנוכחי נמתין עד שהקורונה תחלוף חבל על הכסף והזמן
7
די להיות שפנים תתמודדו
(מרציאנו: 10:50 25-01-2021)
מעניין מי אלו הקבוצות שמבקשות להפסיק? הטח טלו שבחיים לא משלמים שכר וכאלה שמועמדים לירידה בקורונה כמו בקורונה כולם נםגעים תתמודדו וכדורגל משחקים 90 דק עד שזה לא נגמר זה לא נגמר.