אדם קולינס: "בדיעבד כולם חכמים"

אדם קולינס ורמי ג'ורנו מאמן מכבי ערד תמר אדם קולינס ורמי ג'ורנו מאמן מכבי ערד תמר
בלעדי. יו"ר מכבי ערד תמר מדבר על הנושאים החמים של התקופה האחרונה. על הנזק הכלכלי של הקבוצות אמר: "זה קשקוש אחד גדול כל ראשי הקבוצות שבוכים. ההוצאות שלנו כרגע אפסיות כי הקבוצה לא פעילה ולכן גם אין משכורות"

בזמן שכל קבוצות הליגות הנמוכות עדיין לא חזרו לפעילות, מכתבים עם דרישות כאלה ואחרות יוצאים להתאחדות כל שבוע ואף אפשר למצוא לא מעט שחקנים שמאשימים את בעלי הקבוצות באדישות כלפי המצב שנוצר. 

להבדיל מהסגר הקודם, הפעם הרחוב הספורטיבי הרבה פחות אופיטמי לגבי החזרה לשגרה אך יו"ר מכבי ערד תמר, אדם קולינס, חושב אחרת: "לפי מה ששמעתי וקראתי בזמן האחרון, ההתאחדות לכדורגל אפילו לא שוקלת את האפשרות שהעונה לא תגיע לסיומה. לכן אני מאמין שכבר יש תוכנית או אפילו כמה כדי שברגע שהסגר יגמר נחזור לעניינים".

לא מזמן יצא מכתב עליו חתומים בעלי ומנהלי קבוצות בליגות ב' על סיום הליגה, האם אתה חתמת עליו?

"שמעתי על המכתב הזה אבל לא חתמתי עליו וגם לא אחתום על מכתב כזה. אם נידרש לחזור לשחק אנחנו נתייצב. אני מעדיף ליגה מקוצרת מאשר שהשחקנים ישבו בבית עוד כמה חודשים. הנזק הספורטיבי שנגרם להם הוא עצום".

האם אתה חושב שהעונה הזו הייתה צריכה בכלל להתקיים? יש יותר זמן בלי כדורגל מאשר עם כדורגל וההשקעה כספית גדולה.

"בדיעבד כולם חכמים. ברור שאם הייתי יודע מראש שככה תראה העונה הייתי מוותר מראש. אני אישית לא האמנתי שהמחלה תהיה איתנו עד עכשיו וכך גם רבים כמוני. בינתיים אני נהנה מהשבתות החופשיות עם המשפחה אבל אין ספק שהכדורגל חסר לי.

לגבי ההשקעה הכספית הגדולה, זה קשקוש אחד גדול של כל ראשי הקבוצות שבוכים. ההוצאות שלנו כרגע אפסיות כי הקבוצה לא פעילה ולכן גם אין משכורות. ככה זה גם בשאר הקבוצות ושלא יספרו לך אחרת".


נשמעו בזמן האחרון לא מעט קולות משחקנים ברחבי הליגה על כך שמנהלי ובעלי הקבוצות לא עושים מספיק כדי להחזיר את הליגה, מה אתה חושב על הטענה הזו?

"בניגוד לראשי קבוצות אחרים והשחקנים שאתה מדבר עליהם, אני מבין את המציאות שאנו חיים בה כבר שנה ומקבל את העובדה שכרגע הכדורגל והספורט החובבני נמצא בסדר עדיפויות נמוך ובצדק.

אני אישית התרחקתי מכל אלה שמרימים קול צעקה למען החזרת הליגה, מנסים להילחם ומאשימים את ההתאחדות לכדורגל. כל בר דעת היה כבר צריך להבין עד עכשיו שזה לא בידיים שלהם ולא בידיים שלנו. אסיים בברכת בריאות איתנה לכולם".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אתה בן אדם שקרן
(מאמן: 19:56 31-01-2021)
ישבת אצל שריקי בבית איתנו איש שקרן ורמאי ואמרת שאתה לא רוצה לשחק כדורגל לא רוצה לפתוח את עונה פתאום אתה רושם פה דברים שקרים בן אדם צבוע

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?