הפועל קריית אונו הסתפקה בחצי מנה

מחזור אחד לפני סיום העונה הסדירה, ארחה בסוף השבוע האחרון הפועל קרית אונו את קבוצת א.ס חולון למשחק הליגה הביתי האחרון שלה לעונה זו. לקרית אונו זכרונות מעורבים מן המשחק בסיבוב הקודם מול היריבה מחולון אולם הפעם סוף טוב.

במשחק הקודם גברה כזכור  קרית אונו על א.ס חולון  בתוצאה אסטרונומית 12 : 0 אולם בית הדין המשמעתי של ההתאחדות פסק בשעתו על נצחון טכני לחולון בגלל שקרית אונו שיתפה שלא כדין את בלמה ליאור ערוסי. הפעם, הסתפקה קרית אונו בחצי מנה וגברה בקלות 6 : 0.  כבר בפתיחה הוכשל מנור חסן ברחבה וחנן אסור, מלך שערי הליגה, קבע 1 :0  עד המחצית הגדיל אילן מדר את התוצאה ל- 2 :0 . בפתיחת המחצית השניה כבש מתן יעל צמד ובהמשך היו אלה נועם רבינוביץ' הצעיר וחנן אסור (עם שערו ה- 40 העונה) שחתמו את התוצאה. ביום שישי הקרוב תתארח קרית אונו במסגרת המחזור האחרון (לפני משחק המבחן) אצל אליצור יהוד, במשחק לפרוטוקול.
קרית אונו נערכת בימים אלה במלוא המרץ למשחק המבחן על כרטיס העליה לליגה ב', שייערך ביום שישי, 15 במאי. היריבה של קרית אונו במשחק המבחן טרם נקבעה באופן ודאי, אולם מסתמן כרגע כי תהיה זו הפועל בקעת הירדן ממחוז השרון. גם מיקומו של המשחק טרם נקבע סופי על ידי ההתאחדות (וינטר, נס-ציונה או בת-ים). לאור הודעת ההתאחדות לכדורגל כי הכניסה למשחק תהיה בתשלום (20 ש"ח למבוגר, 10 ש"ח לילד), פנה יניב בוכניק, יו"ר הקבוצה . להתאחדות בבקשה לאפשר כניסה חופשית למשחק. בימים הקרובים תשיב ההתאחדות לבקשה. בכל מקרה, בקרית אונו נערכים להגעת כ- 500 עד 700 אוהדים (בהם כ- 200 ילדים ובני נוער ממחלקת הנוער של המועדון).
ביום שלישי הקרוב יצאו שחקני קרית אונו ליום גיבוש וטיפולים בחמי געש.

 

חגיגות הארבעים (גולים) של חנן אסור  (צילום:בועז רביד)

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
500 עד 700 איש? איזה על הפנים
(יהוד: 15:12 07-05-2009)
בשנת 2001 כמכבי יהוד עלו מליגה ג' לליגה ב' באו כ-2500 אוהדים של יהוד אפילו בעיתון רשמו שיא של ליגות ג' בכל הזמנים, כמובן שכבר השיא הזה נשבר אבל אז בזמנו שברנו, קרית אונו אין לכם אוהדים לא מגיע לכם לעלות
2
שקט שקט יהודניק
(מישהו שמבין: 07:21 08-05-2009)
תבכה תבכה שאין לכם כסף ואין לכם אוהדים ואין לכם שחקנים . תקנא בקבוצה הזאת כי לכל הקבוצות של יהוד באו אוהד וחצי אז תקנא כי אנחנו הולכים למשחק מבחן ואתם ממשיכים לגרבץ . אז ששש
3
אז מה אם אין להם אוהדים?
(שיער חלק: 07:21 08-05-2009)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?