מני סוויסה: "דרבי בלי קהל זה כמו מרק תימני בלי חילבה"

כמה זה חסר. אוהדי שתי הקבוצות (צילום: קובי רוזן) כמה זה חסר. אוהדי שתי הקבוצות (צילום: קובי רוזן)
בלעדי. זה אומנם בלי קהל אבל זה עדיין הדרבי המעניין ביותר בליגה א' בשנים האחרונות. חבר הנהלה ואוהד ממכבי שעריים ומרמורק נפגשו

ליגה א' נפתחה העונה ללא קהל וזה ללא ספק פוגע באיכות המשחקים, כאשר ייערך הדרבי הראשון של העונה בעיר רחובות בין מכבי שעריים להפועל מרמורק. למרות שהיציעים יהיו ריקים עדיין כל מועדון יגיע עם הנהלה משלו ובכל הנהלה יש אוהדים שרופים שביום אחר שלא בקורונה היה יושב ביחד עם הקהל שלו. מני סוויסה משעריים ותמיר חופי ממרמורק מדברים בלעדית רגע לפני המפגש המסקרן.

איך ההכנות לדרבי?

סוויסה: "הכנות לדרבי- מי שלא יודע כיצד מתכוננים ועד כמה מתרגשים אז לא יודע מה זה דרבי. כולנו מחכים לדרבי הזה בקוצר רוח בכל המובנים".

חופי: "אין היערכות מיוחדת. ההכנות כמו לפני כל משחק. כמובן שתמיד יש התרגשות לפני דרבי"

כמה כואב שאין קהל במשחק הזה?

סוויסה: "דרבי ללא קהל זה כמו מרק תימני ללא חילבה. זה הרבה פחות מכל דרבי בעבר כי קהל בדרבי זה משהו מיוחד".

חופי: "חבל שמשחקים מהסוג הזה נערכים ללא קהל. העיקרון הגדול של הכדורגל הוא הנאה להמונים ואנרגיות ודווקא אחרי שנה של קורונה זה היה חשוב לנפש של אוהדי שתי הקבוצות להגיע דווקא למשחק הזה בהתאם לנהלי משרד הבריאות".

מי פייבוריטית במשחק?

סוויסה: "מרמורק בנו העונה קבוצה עם תקציב גדול אבל כסף ושמות. אבל זה לא אומר כלום כי לדרבי יש חוקים משלו ואני חושב ששעריים קבוצה טובה ואני סומך על השחקנים ושתי הקבוצות יזיעו בכדי לנצח".

חופי: "לדרבי חוקים משלו. לשתי הקבוצות יש סגלים טובים שיכולים בכל משחק נתון להתפוצץ על הדשא. אני צופה משחק שקול וטקטי של שתי הקבוצות. המשחק יהיה שקול וצמוד עם הכרעה מינימלית לכאן או לכאן".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מלחמה
(מאיר: 10:33 19-02-2021)
שעריים באש ובמים אש אש מלחמה מלחמה
2
אוי מני מני
(נצח: 11:37 19-02-2021)
רק ע"פ התשובות שלו מבנים כמה הוא איש לא ראוי לנהל קבוצת כדור רגל. או לנהל אנשים בכלל.הזוי שאיש כזה נימצא בתפקיד כזה בקבוצה.
3
דרבי אשדוד מעל
(חחחחח: 04:52 20-02-2021)
הדרבי של אשדוד הביא 7000 איש והכי מעניין בארץ אחרי תל אביב