עומרי ביטון: "אחרי הסטירה מכאוכב קמנו כמו גברים"

ניצחון חשוב למגדל העמק (דאפר מחאמיד) ניצחון חשוב למגדל העמק (דאפר מחאמיד)
הפועל מגדל העמק השיגה ניצחון יוקרתי על מועדון ספורט דבוריה מפנדל של אופק מלול. מאיר כהן: "השופטים טועים וזה חלק מהמשחק"

שחקני הפועל מגדל העמק ושחקני מועדון ספורט דבוריה ידעו כי המשחק ביניהם הוא קרב על שש נקודות לבטח לאור המהפכה שהייתה בחודש האחרון במגדל העמק, ולאחר תבוסה כואבת של הקבוצה לכאוכב בתוצאה 7:0.

בדבוריה רצו להוכיח כי הקבוצה של מאיר כהן ראויה למקום גבוה יותר ומה שהכריע את המשחק היה הפנדל של קפטן מגדל העמק, אופק מלול.

כהן סיכם את המשחק ואמר: "היה לנו משחק טוב ועשינו טעות אחת ברחבה וקיבלנו פנדל שכנראה לא היה. מצד שני כבשנו שער שנפסל באופסייד שלא היה ופנדל שהגיע לנו. בכל מקרה השופטים טועים וזה חלק מהמשחק. אני מרוצה מהקבוצה ויש ליגה חזקה וארוכה וצריך להמשיך הלאה".

המאמן המנצח, עומרי ביטון, אמר: "הגענו למשחק במטרה לנצח ועלינו במערך התקפי ותוכנית המשחק עבדה כאשר הבקענו שער מהיר. הגענו לעוד מספר מצבים שלא נוצלו דבוריה שיחקו כדורים ארוכים אך אני לא זוכר מצב ממשי לכיבוש גול מהצד שלהם . אני רק שבועיים עם הקבוצה אחרי אימון ראשן קיבלנו סטירה מכאוכב וקמנו כמו גברים ושבוע שעבר הצגנו משחק מצוין תצוגת תכלית של שוער ערערה מנעה מאיתנו נקודות ואף קיבלנו שער אכזרי בדקות הסיום הניצחון הזה היה חשוב ביותר אבל אני לא ייוצא מגידרי. הבטחתי קבוצה שעובדת טוב עם מאמן כושר אנליסט ויש דרך אני בטוח שהתוצאות יהיו בהתאם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
משחק מצויין
(מקורב : 14:59 21-02-2021)
כל הכבוד מגדל העמק
3
מגדל
(אבי: 09:44 20-02-2021)
עומרי מאמן צעיר מוכשר כיף לראות את השחקנים מתאמנים באיזה שקט כולם אוהבים אותו למי שמגיע משחק לא כמו חיים שחשב רק השחקנים שהוא מביא עד כדי כך שישי טקס שחקן שלא היה שבועיים בקבוצה בגלל שהוא מכיר את אבא שלו זה נגמר
4
חרטטן
(אוהד: 13:38 20-02-2021)
מאיר כהן המאמן הכי הכי נבלה שיש בליגה מתאים לך למכור כרטסים בבית בושת יאפס
5
כל הכבוד לשחקנים נחישות והקרבה
(מאמן מצויין : 21:53 20-02-2021)
יוסי פורטל מקסים דרור כל הכבוד
6
השכן
(כל הכבוד: 00:01 21-02-2021)
מגדל העמק לא רוצים עוד שנה בתחתית תנו לנו שנה שקטה אחרי כמה שנים של לחץ במיוחד בשנה הזו שנת קורונה . רק המשכיות בהצלחה למאמן הצעיר מאחל הצלחה מכל הלב .