כמעט הפתעה: בני לוד הוליכה אבל רמת גן הביסה

שחקני רמת גן חוגגים עלייה לשלב הבא (איתי תלם) שחקני רמת גן חוגגים עלייה לשלב הבא (איתי תלם)
ניצחון בשיניים ולאחר ההארכה להפועל רמת גן, וזאת למרות שהייתה בשליטה כמעט מוחלטת ברוב שלבי המשחק

הפועל רמת גן מהליגה הלאומית הגיעה בפורמה לא טובה לאחר שלושה הפסדים רצופים בליגה ופיטורי המאמן, עופר טלספפה. מנגד בני לוד מליגה א' הגיעה בכושר רע עוד יותר כאשר היא נמצאת במקום האחרון בבית א' בליגה א' דרום עם ניצחון אחד בלבד בשבעה שחקים.

בני לוד פתחה טוב יותר את המשחק ולא נלחצה מהקבוצה מהלאומית ובדקה ה-10 גם מצאה את השער לאחר שתפסה את הגנת רמת גן לא מוכנה וסאן טוריאל קבע 0:1.

ר״ג לא הורידה את הראש וביצעה בליץ על השער של לוד אך שוערה עדי נסה הליב שוב ושוב את קבוצתו. לאחר שער היתרון המשחק היה חד צדדי, רמת גן תוקפת ועדי נסה מציל ולמרות זאת בני לוד ירדה ביתרון להפסקה.

האורדונים פתחו בסערה את המחצית השנייה. שחר הירש נכנס למשחק, העביר רוחב נהדר ומיקו ממן כבש והשווה את התוצאה ל-1:1. מכבש הלחצים של רמת גן נמשך והמארחת הגיעה לעוד מצבי הבקעה אך מצאה שוב את שוער לוד, עדי נסה, שנראה נהדר. בתום 90 הקבוצות נכנסו להארכה.

בדקה ה-98 סוף סוף רמת גן עושה את המהפך לאחר ששחר הירש כבש מקרוב  וזה 1:2. רמת גן המשיכה להסתער ובדקה ה-103 ישי דביר העלה את האורדונים ל-1:3. המארחת לא אמרה את המילה האחרונה, ובדקה ה-120 כבשה שער נוסף והפעם מראשו של ישראל ראש.

רמת גן עולה לשלב הבא, ובמועדון מקווים שהניצחון הזה ירים לה במקצת את המורל לקראת המשך העונה בליגה הלאומית.

 

תגובות

+ הוסף תגובה