ריינה מתחברת: ניצחון חשוב לקבוצה על בני זלפה

ניצחון גדול. שחקני ריינה (דאפר מחאמיד) ניצחון גדול. שחקני ריינה (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של אדהם האדיה הציגה מחצית שנייה מצוינת שהספיקה לשלוש נקודות. שטרית: "זה משחק שמאפיין אותנו העונה"

המשחק בין מכבי ריינה לבין זלפה התחלק לשתי מחציות, כאשר בראשונה שלטה הקבוצה של יובל שטרית ואף הגיעה למספר מצבים שבעיקר נעצרו אצל שוער ריינה, חיים זיסקינד, ובמחצית השנייה כבר הייתה בשליטה של ריינה כאשר אדהם האדיה העיר את שחקנין ובדקה ה-60 הגבהה נהדרת של אשרף רבאח הגיע לריף מסיקה שמ-12 מטרים קבע 0:1.

חמש דקות מאוחר יותר קרן של אבירן תורג'מן מצא את ראשו של הבלם גל בראל שקבע 0:2. זלפה לא ויתרו חזרו למשחק תוך תשע דקות כאשר המחליף מייזר זועבי קבע 1:2. בדקות האחרונות עוד היה ריח של שיוויון אבל ריינה רשמה ניצחון חשוב במאבק הצמרת.

האדיה סיכם: "מחצית ראשונה לא טובה שלנו כאשר היינו מסורבלים והם למדו אותנו היטב. במחצית השנייה היינו יותר רגועים והגענו למספר מצבים וכבשנו את השערים שלנו. אני כועס על ספיגת השער שלנו במצב נייח שהגיע משום מקום וסיבך אותנו בדקות הסיום. בכל מקרה בשלב הזה של העונה חשוב לקחת את הנקודות עד שנתחבר אחרי הפגרה האחרונה וזה מה שעשינו".

מאמן זלפה, יובל שטרית סיכם: "זה משחק שמאפיין אותנו העונה כאשר אנחנו מגיעים למצבים ומחמיצים. אני יכול לפרגן לשחקנים על המחויבות ואני גאה בבחורים חבל שרק חסרה לנו רגל מסיימת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ריינה הולכת לנצח את כאוכב
(מאוקלי: 10:39 22-02-2021)
לנצח..... חלומו הרטוב של האדיה זה לנצח את כאוכב ואדון האדיה רק שתדע שקוטר כיפה ותיקן את ההריסות שלך