עוספיה חוזרת לאימונים, זאהר: "נחזור לליגה בכל הכח"

ממשיכים בפעילות. זאהר (צילום: באדיבות דוברות המועדון) ממשיכים בפעילות. זאהר (צילום: באדיבות דוברות המועדון)
המועדון שהצהיר בתחילת העונה על רצון לעלות לליגה ב' מקווה שהפגרה הארוכה לא תפגע במומנטום. גוטאני מונה לדובר הקבוצה

לאחר ההחלטה של קבינט הקורונה על מתווה הכדורגל בישראל וחזרת הליגות הנמוכות לפעילות, אחת הקבוצות שהכי שמחה ומרוצה מהחזרה, היא מכבי עוספיה מוליכת ליגה ג' מחוז שומרון שעברה שינוי גדול בקיץ האחרון בדמותו של בעל בית חדש לקבוצה, הנשיא ראיד זאהר.

כזכור, ליגה ג' לא משוחקת כבר מדצמבר ונעצרה לאחר שלושה מחזורים בלבד. מכבי עוספיה אשר השקיעה מאמצים וכספים רבים בכדי לעלות ליגה מרוצה מאוד מההחלטה לאחר שהחלטת הממשלה עצרה אותה כשהיא בראש הטבלה ומובילה את הליגה עם 9 נקודות משלושה משחקים בהם השיגה שלושה ניצחונות מרשימים ביותר על האפס. מי שעומד מאחורי ההצלחה של הקבוצה הוא נשיא המועדון ראיד זאהר אשר העמיד תקציב גדול לקבוצה והשקיע בהבאת שחקנים טובים לליגה ג' לצד סגל מקומי די טוב.

לצד ההשקעה של זאהר בסגל השחקנים, הוא גם חיזק את הצוות המקצועי של הקבוצה כאשר לצידו של המאמן שיבל לאלא, עובד המנהל המקצועי דורון בן דור אשר העלה את מכבי נווה שאנן לליגה ב' לפני שנתיים. זאהר, מעורב מאוד בכל הנעשה בקבוצה ולא רק בפן המקצועי והניהולי, הוא מנהיג ערכים חדשים שלא היו לפני. דואג שהשחקנים יתנדבו בפרויקטים שונים לטובת התושבים והיישוב, הוא אומר "האדם לפני הכדורגלן, על מנת שעספיא תחזור להיות בליגה גבוהה, צריכים להשריש ערכים לשחקנים. כבוד לאחר ותרומה לקהילה".

זאהר ממשיך ואומר: "שמח מאוד על הפתיחה המצוינת של הקבוצה, התאכזבתי מכך שהליגה נעצרה, זה פגע לנו במומנטום, אבל עכשיו נחזור בכל הכוח ואנו ממוקדים במטרה שלנו".

בנושא אחר, המועדון מינה את איש התקשורת וויסאם גוטאני בן היישוב, לדובר הרשמי של הקבוצה. דבר המעיד על רצינותו ומקצועיותו של הבעלים בכל הקשור להתנהלות בקבוצה ודבר אשר לא רואים כמעט בליגות הנמוכות.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה
(אוהד מגדל: 06:11 22-02-2021)
מקומכם בליגה א קצת השקעה ואתם בעוד שנתיים בליגה שלנו
2
באמת???
(בבא בלוף: 08:13 22-02-2021)
זאהר תזהר מבן דור רק שואב כסף.הוא העלה את נווה שאנן? אני חשבתי שהשחקנים הם אלו שהביאו נקודות וההנהלה דאגה לכל השאר. בן דור תמיד רוח וצלצולים בתקציבים שהוא גורם לקבוצות לשפוך גם זמר חרש היה עולה מליגה ג איש שלא מפרגן לאף אחד ועובד על כולם

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?