ברוכה הבאה לליגה ב': נקודה ראשונה למכבי ערד תמר בדקה ה-90

שחקני ערד (פייסבוק מכבי ערד תמר) שחקני ערד (פייסבוק מכבי ערד תמר)
לידור מירילאשוילי הישווה בתוספת הזמן העניק נקודה ראשונה לעולה החדשה, ניצחון ראשון להפועל ירוחם

ליגה ב’ דרום ב’

הפועל אופקים/מרחבים - עירוני מודיעין 1:1 
עירוני מודיעין הייתה פיבוריטית לניצחון אבל מולה התייצבה הפועל מרחבים העקשנית שהצליחה להוציא נקודה מהמפגש.

מוטי עטר, מאמן מרחבים: “משחק טוב מאוד שלנו. שלטנו ברוב הדקות, הגענו למצבים טובים ולצערי לא תרגמנו זאת ליותר שערים. מגיע שאפו לשחקנים, והפנים קדימה למשחק הבא באילת”.

בית”ר יבנה - מ.כ ערד/תמר 1:1 
הרבה מזל טוב מגיע למכבי ערד תמר על הנקודה הראשונה העונה, כפי שהם איבדו את הנקודות בשבוע שעבר בדקה ה-95 אז מול יבנה קרה בדיוק ההפך.

לידור מירילאשוילי, כובש השער לערד: “באנו למשחק חוץ קשה מול קבוצה עיקשת, אבל הגענו במטרה לנצח. שלטנו ברוב דקות המשחק ותקפנו יותר. דברים קצת פחות התחברו מול השער. לוקחים את הנקודה הזו וממשיכים הלאה בכל הכוח, הראש בגדרה. באים לקחת 3 נקודות חד משמעית”.

מ.ס באר שבע - בית”ר מעלה אדומים 2:0 
מעלה אדומים הצליחה לגבור בחוץ על מ.ס. ב"ש, במעלה אדומים יכולים להיות מרוצים מאד אך בב"ש יכולים להתאכזב שהם לא יצאו לפחות עם נקודה.

קפטן באר שבע, שמעון אלקבץ: “מאוכזבים מהתוצאה, היא לא משקפת את מה שהיה במשחק, היינו שווים לפחות נקודה. בסופו של דבר ספגנו בדקות הסיום 2 שערים וחבל, אבל אנחנו נראים טוב יותר ואני מאמין שנדע לאסוף נקודות בהמשך ולהשאיר את הקבוצה בליגה”.

הפועל ירוחם - מכבי נתיבות 0:2 
ניצחון ראשון להפועל ירוחם העונה שנושמת לרווחה לאחר שטיפסה למקום ה-7. למרות ההפסד, נתיבות עדיין בתמונת הפלייאוף. 

אלירן וסקר, כובש השער הראשון: “ניצחון ראשון שלנו העונה. להפסקה ירדנו ביתרון של 2 שערים. במשחקים הקודמים היינו פחות טובים וגם המזל לא היה אתנו. עכשיו נשאר רק לייצר המשכיות”.

אביאל נסימי מנתיבות: “התחלנו את המשחק טוב. ב-30 הדקות הראשונות הם לא עברו את החצי, אבל אז באו שני השערים מטעויות בהגנה שלנו, ששברו אותנו. אחר כך ספגנו כרטיסים אדומים מהחלטות הזויות של השופט, וזה הוציא אותנו מהמשחק”.

צעירי רהט - בית”ר אשדוד 0:5
בית"ר אשדוד עדיין ללא נקודות העונה ובדרך הבטוחה לרדת לליגה ג', אם לא יקרה נס אז האשדודים ימצאו את עצמם שוב בליגה ג' מרכז בעונה הבאה.

נאדר אלקרינאווי: “היה לנו משחק טוב למרות הפגרה הארוכה שבעקבותיה איבדנו כושר גופני, טכניקה וזריזות. למרות זאת, ניתן לומר כי התחלנו את המשחק עם לחץ גבוה, שגרם לאשדוד לטעות בחלק האחורי. למזלנו ניצלנו את הטעויות הללו ותרגמנו אותן לשערים. היו לנו כמה התקפות מעבר מוצלחות שהסתיימו בשערים יפים. לסיכום, ניתן לומר כי היה משחק מעניין מאוד ואנחנו בדרך הנכונה, כמובן צריכים לחזק את הקבוצה במספר שחקנים טובים”.

תוצאות נוספות

הפועל גדרה - בני אילת 5:0

מכבי שדרות - בית"ר קרית גת 0:4

מ.כ. ירושלים - הפועל לוד 0:1


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?