אלברט זנפט: "אסור לשכוח את המורשת של בית"ר כפ"ס"

אלברט זנפט אלברט זנפט
מי שעד לפני מספר עונות הייתה חברה קבועה בליגה א' דרום, מוצאת את עצמה העונה במאבקי התחתית של ליגה ב' דרום א' ואולי אף תמצא את עצמה בדרך לליגה ג' בסוף העונה

העונה שחווה בית"ר כפ"ס היא קשה, כאשר דובר המועדון, אלברט זנפט, מנסה לשפוך אור על העונה: "העונה בית"ר כפ"ס הגיע למצב עקב מספר סיבות: ראשית הקורונה שיבשה לנו את הכול בהכנה, החתמנו מספר שחקנים לפני פתיחת הליגה והם עזבו מסיבות כספיות ואישיות. המאמן יוסי גורדנה עושה עבודה טובה ומשקיע יום ללילה ביחד עם מנהל הקבוצה ביטון ולמען הקבוצה. נשארנו עם סגל צעיר וזה לוקח זמן לחבר הקבוצה בגלל כל הפסקות של הקורונה". 

במשחק האחרון מול טייבה סיימתם בתיקו ובעצם עצרתם רצף של שלושה הפסדים רצופים, האם זה אומר שבמשחק הבא נראה ניצחון ראשון העונה?
"במשחק נגד טייבה דרך אגב חזרנו לשחק בבית בשכונת קפלן ולא בלויטה, התחזקנו במספר שחקנים לקראת פתיחת המחזור ה-5 כאשר ההנהלה נתנו עדיפות לנושא והגיעו שחקנים בדמותם של: הקשר חלוץ, עידן סרור, שהוא כוח משמעותי מנהיג, השוער אדיר קדוש שהיא מצויין נגד טייבה, אסף עזרא הגיע מטוברוק ודן אבוטבול מהפועל אזור. ביחד עם שלד הקבוצה המסור שלנו ועם חיזוק של עוד שחקן כנף נקווה לתוצאה טובה כבר במשחק החוץ הקרוב נגד קלנסווה".

מה אתה חושב שצריך לקרות כדי שהמומנטום יהפוך בקבוצה לחיובי?
"חד משמעית. בשיחת הפתיחה מול טייבה העברתי מסר ברור לכולם: העונה המטרה שלנו להישאר בליגה וכולם חייבים להשקיע 100 אחוז גם באימונים וגם בכל 11 מחזורים שנשארו לנו העונה".

אז איפה אנחנו נראה את בית"ר כפ"ס בסוף העונה?
"הנבואה ניתנה ל...
אני מקווה שזה יהיה אצל כולם בתת מודע שאנחנו חייבים העונה להישאר בליגה. אסור לשכוח את המורשת של מועדון כדורגל בית"ר כפ"ס שלאורך שנים היה בצמרת ליגה א', במשחקי הפלייאוף ובמבחני העלייה לליגה לאומית. בתקווה שנראה את בית"ר כפ"ס נשארת בליגה ב'."

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לאלברט
(אפי אלון: 13:48 14-03-2021)
מספיק שקרים יש מי שגונב את כל הצקציב וכולם שותקים מקסים שחרר אלמוג ספיר תחזור בבקשה
2
בדיחה
(דוד: 14:09 14-03-2021)
אתם רוצים שלא ישכחו את המורשת שאתם בעצמכם שוכחים..
3
זנפט דוגמא ומופת נשמה של כדורגל
(רון שלום הכח גלי גיל ר"ג: 23:49 14-03-2021)
אלברט זנפט משמש דוגמא לכל הסובבים והכל בנועם וחיוך והכל מכל הלב. עוקבים אחריך ולומדים ממך
5
א
(אבי: 17:09 26-03-2021)
קבוצה שמזמן לא מעניינת אף אחד. עצוב לראות מה נהיה מהם, העירייה מתעלמת
6
ברכות כבוד למאמן לשחקנים ולאלברט-מלחמת
(אוהד מקוה למועדון ביתר כפס: 21:49 06-04-2021)
ברכות לכל השחקנים המאמן גורדנה אלברט על התנופה ב3 ניצחונות מעולים עם 9 נק' מ9 נק' שאפו לכולם להמשיך במומנטום ביתר כפס לעולם לא תצעדי לבד...!!!!

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?