שש בש: ניצחון גדול לעוספיה במשחק העונה

חלק מהכובשים. ווהאב ווהאב ודין סייף (צילום: דוברות המועדון) חלק מהכובשים. ווהאב ווהאב ודין סייף (צילום: דוברות המועדון)
מוליכת ליגה ג' מחוז שומרון מתקרבת עוד צעד לעבר המטרה. נשיא המועדון ראיד זאהר: "רוצה לציין את הקהל שהפך להיות השחקן ה-12 שלנו"

משחק העונה נערך בליגה ג' מחוז שומרון אך הוא היה במעמד צד אחד כאשר מכבי עוספיה הביסה בביתה את צעירי חיפה בתוצאה 0:6. עוספיה למעשה עשתה צעד משמעותי בדרך למטרה והיא עלייה לליגה ב'. את השערים כבשו: ווהב ווהב צמד , עומרי מלאק, מחמד מהדאוי, דין סייף ולוטפי אבו רוקן.

עוספיא, נמצאת במקום הראשון עם 21 נקודות מתוך 21 אפשריות ועם יחס שערים של 1:48. המשחק התקיים לעיני 300 אוהדים מקומיים שהריעו לקבוצה גם דקות ארוכות אחרי המשחק.

מאמן הקבוצה, שיבל לאלא : "היה משחק נגד קבוצה מצוינת שנמצאת במקום השני. הצלחנו להכין את הקבוצה בצורה טובה ומהרגע הראשון הקבוצה נכנסה טוב למשחק וזו הייתה התוכנית לכבוש שער מהיר ב-10 הדקות הראשונות. אני שמח על הניצחון שמגיע לשחקנים האלה חבורה של גברים. בסופו של דבר מדובר בשלוש נקודות והפנים לג'סר א זרקא".

נשיא המועדון, ראיד זאהר: "מברך את השחקנים והצוות המקצועי על משחק מצוין. אני רוצה לציין את קהל האוהדים שלנו שחזר למגרשים והיה השחקן ה-12 שלנו. האוהדים נתנו אווירה מצוינת וביחד אנחנו ממשיכים לעבר המטרה שלנו".

יו"ר העמותה, מהראן לאלא: "כל הכבוד לשחקנים ולמאמן שיבל לאלא שהציגו משחק יפה. מילה טובה מגיעה לאוהדים על העידוד והתמיכה".

המנהל המקצועי דורון בן דור סיכם : " סימנו מטרה לפתוח בשבעה ניצחונות ברציפות ועמדנו בזה כאשר הפער הוא חמש מהדולקות אחרינו . ברור לנו שזה רק צעד אחד . מעבר לניצחון היה חשוב שהקהל חזר למגרש ותמך בקבוצה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה