אוהד הכה שחקן ממ.ס. כרמל חיפה

המכה בעינו. בורדוקובסקי (צילום: אלכסנדר גורלניק, מ.ס. כרמל חיפה) המכה בעינו. בורדוקובסקי (צילום: אלכסנדר גורלניק, מ.ס. כרמל חיפה)
אירוע חמור בליגה ג' מחוז שומרון כאשר בכרמל טוענים כי אוהד קריית ים תקף את השחקן וזה מתכון להגיש תלונה במשטרה. בקריית ים מגיבים: "לא מדובר באוהד שלנו והשחקן רץ אליו ליציע"

אלימות קשה במשחק ליגה ג' מחוז שומרון בין הפועל קריית ים למועדון כרמל חיפה. האירוע אירע במחצית כאשר על פי טענות אנשי חיפה, אז במהלך המחצית הראשונה היו מספר אוהדי קריית ים שקיללו את השחקנים שלהם ובירידה למחצית פרץ אחד האוהדים ותקף פיזית את שחקן הקבוצה, קיריל בורדוקובסקי.

האירוע לא היה נגד עיני צוות השיפוט אך המשקיף צפה באירוע וצפוי להגיש דו"ח חמור בנושא. השחקן פונה באמבולנס לבית החולים ועובר בדיקות מקיפות בעינו, ומחר בבוקר עשוי להגיש תלונה במשטרה נגד האוהד. מעבר לזה במועדון החיפאי ממתינים לבית הדין ועשויים לקבל ניצחון טכני. אגב המשחק עצמו נערך עד הסיום והסתיים בניצחון המקומיים בתוצאה 2:3.

מהנהלת מ.כ. כרמל חיפה נמסר: "אנחנו מועדון חדש שאוהב כדורגל ומתעסק רק בכדורגל. האירוע שהיה הוא אירוע חמור ואנחנו סומכים על בית הדין שייעשה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר".

קפטן קריית ים, ויק קושניר, הגיב את הצד שלו: "ירדנו למחצית ביתרון 0:3 ולא הייתה לנו כל כוונה לריב עם אף אחד. שחקן שלהם עלה ליציע והחל לריב עם אחד האנשים שהיה שם. אנחנו בקריית ים לא מכירים אותו ולא בטוח שזה בכלל אוהד שלנו. השופט התייעץ במחצית עם גורמים באיגוד השופטים והחליט להמשיך במשחק כי האירוע היה ביציע ואף אחד לא פרץ לכר הדשא. אין לנו ולא היה לנו כל קשר לאירוע".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
השחקן נכנס ליציע
(שקרנים: 09:11 30-03-2021)
ממתי שחקנים באים לתת מכות לאוהדים אם הם מקללים אותם?
2
שקר
(יצחק: 09:15 30-03-2021)
אני הייתי במשחק .. זה בכלל לא נכון .. אכן קללו אבל בתחום המקובל ופתאום השחקן עלה ליציע והתחיל לריב עם האוהד.. ממתי שחקן עולה ליציע לריב עם אוהדים??? צריך להעניש אותו ואת הקבוצה שבאה לעשות פרובוקציות .
3
קבוצה של עבריינים אחד אחד
(יקיר: 00:26 30-03-2021)
בושה לכדורגל, מי שמכיר קצת יודע שכולם שם עבריינים שמנהלים קבוצת כדורגל. כל פעם סיפור אחר
4
לכתב
(אלי: 10:39 30-03-2021)
על סמך אתה קובע שהיתה תקיפה ? הייתם במגרש ?
5
קושניר כולנו יודעים מי זה היה
(קריית ים: 15:09 30-03-2021)
קושניר ישקרן, זה הספונסר שלנו שנתן את האגרוף. הייתה שם בדיוק דמוני וראית כל מה שקרה. הקפקזים עושים לנו רק צרות.
6
עולם תחתון
(מכיר אותם: 18:43 30-03-2021)
כל הכסף בקרית ים עולםתחתון. הביאו שחקנים מליגה א בשביל לעלות אבל תכלס לא מגיע להם רק בלגן עם הקבוצה הזו
7
באמת מעניין קושניר.. שילד טוב רוסי מחיפה ירוץ וירביץ לקווקזים מקרית ים. באיזה אגדה אתה חי
8
חבל 2 קבוצות מכבדים
(רן: 00:41 31-03-2021)
שתי הקבוצות מכבדים את השני לו לעשות מי זה רעש קרית ים לו אשמים צריך לגשת לשחקן לעשות סולחה סך הכול קרית ים אנשים טובים תפסיקו לחפש כותרות
9
הכי חשוב שנעלה ליגה
(שלומי: 12:09 31-03-2021)
הכי חשוב שנעלה ליגה אנחנו עושים הכול שעוספיא לא יעלו. מה שבן דור עשה לנו תחלית עונה

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?