כל דבר במועדו

החגיגות בחדר ההלבשה בערד לאחר הניצחון (פייסבוק מכבי ערד תמר) החגיגות בחדר ההלבשה בערד לאחר הניצחון (פייסבוק מכבי ערד תמר)
סוף סוף זה הגיע, הניצחון הראשון של מכבי ערד תמר בליגה ב' ואיזה ניצחון מתוק זה היה, 0:1 קטן גדול על הגלקטיקוס של מודיעין

מכבי ערד תמר היו צריכים לחכות עד לחול המועד של חג הפסח כדי לזכות סוף סוף ב-3 נקודות יקרות אחרי משחק הקרבה מרשים מול עירוני מודיעין. למזלם של ערד, השופט פסל שער של מודיעין בדקה ה-90 בטענת נבדל, כאשר לפני השריקה לנבדל היה נראה כי ערד שוב תאבד נקודות בדקות האחרונות.

הניצחון אתמול מעלה את הקבוצה למקום השמיני בבית, כאשר בית"ר יבנה יורדת למקום האחרון עם 2 נק' פחות מערד. למרות שמדובר בניצחון מתוק לערד יש משחק קשה מאד ביום שישי הקרוב מול בני אילת בבית ויהיה מעניין לראות אם המומנטום החיובי ימשיךץ

יו"ר המועדון, אדם קולינס, אמר בסיום: "היה משחק קשה מאוד נגד אחת הקבוצות הכי טובות בליגה. צוות האימון הכין את הקבוצה בצורה מצוינת והקבוצה עמדה טקטית מצוין על המגרש. מגיע כל הכבוד לשחקנים על הלחימה שהביאה סוף סוף ניצחון ליגה ראשון. מגיע להם אחרי כמה חודשים של עבודה קשה". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מודיען זה בלוף
(יואל: 09:26 31-03-2021)
2
לא גלאקטיקוס אלא חרטטיקוס - נפילה
(אוהד כדורגל: 13:39 31-03-2021)
חבל על הכסף שמשקיעים. שיחסכו לשנת ישראבלוף שנה הבאה
3
עייש נו מה יהיה איתך יא רדום
(אדומים אשדוד : 13:51 31-03-2021)
ועוד נתנו לך כמה "שחקנים "
4
ערד חלשה לצעוק,מודיעין המאכזבת של העונה,שלא לומר מבישה,
5
לא מבין את היושב ראש של מודיעין
(דני האשדודי : 00:35 01-04-2021)
כל שנה אותו דבר אוסף של שחקנים שכירי חרב מנסים לעלות ליגה בכוח במקום להפעיל את המוח . בשלוש שנים האחרונות היית משקיע בקבוצת הנוער בצורה איכותית היית מייצר שלד אמיתי לקבוצה . יש לך אנשים במחלקת הנוער שכבר איננו הליגות האלה מספיק עם השכירי חרב תהליך

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?