אבירם ברוכיאן הודיע על פרישה מכדורגל

פרש בצהוב שחור. ברוכיאן (אילן שיבר) פרש בצהוב שחור. ברוכיאן (אילן שיבר)
הקשר עם אחת הקריירות המפוארות ביותר ששיחק בשנתיים האחרונות החליט לתלות את הנעליים וכתב: " כשאמרתי שאמות בית"רי - באמת התכוונתי לכך"

אחד הקשרים האיכותיים ביותר בכדורגל הישראלי בשני העשורים האחרונים, אבירם ברוכיאן, הודיע על פרישה מכדורגל.

ברוכיאן, בן ה-36 החליט לתלות את הנעליים בביתר נורדיה ועוד קודם לכן שיחק במדי הפועל אדומים אשדוד ובהפועל קטמון בליגה א'. ברוכיאן נחשב לאחד הסמלים של ביתר ירושלים מאז תחילת שנות האלפיים והודיע על פרידה בפוסט בו כתב:

"זהו זה. הגיע הזמן לתלות את הנעליים ולהגיד תודה. תודה למשחק שאני כל כך אוהב, תודה על חלום שהתגשם ועל רגעים משמחים שילוו אותי לכל החיים.תודה לכם קהל נפלא שתמכתם בי לאורך כל הדרך. למאמנים, לשחקנים שהיו לצידי, ולמשפחתי האהובה שהלכה איתי לאורך הקריירה. כשאמרתי שאמות בית"רי - באמת התכוונתי לכך. המועדון הזה לעולם יהיה חלק מהדם שלי".

בארון התארים של הקשר ישנם: אליפות ב-2006/07, דאבל ב-2007/08, גביע ב-2008/09 וגביע הטוטו ב-2009/10. אחרי עשר שנים בצהוב ושחור, הקשר ניסה את מזלו באירופה וחתם בפולוניה ורשה לשנתיים, אבל רשם במדיה חמש הופעות בלבד ושב לישראל ואז שיחק עוד בהפועל באר שבע, ביתר ואז ירד לליגה א' לקטמון, אדומים אשדוד וכאמור סיים את הקריירה בביתר נורדיה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
על טעויות משלמים
(ז'אן מישל שפכטל: 11:00 05-04-2021)
שחקן לא רע .לא מתאים לכדורגל המודרני שדורש משחקן קישור עבודה הרבה יותר קשה. הטעות שעשה פגעה בו בהמשך הקריירה והבחור נעלם בגיל צעיר יחסית. דרך צלחה ותשמור על עצמך

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?