שעת נעילה: סיבוב מושלם למוחמד עבאס, ג'דידה מכר בדרך לליגה ב'

מוחמד עבאס (חמודי כיאל) מוחמד עבאס (חמודי כיאל)
בגלל הסגרים ובאיחור אופנתי, נסגר בסוף השבוע האחרון הסיבוב הראשון בליגות ג' וכמו בכל עונה בליגות הנמוכות, ישנם דברים יוצאי דופן שלא רואים כל שנה

בתחילת העונה הנוכחית, זה היה יותר מברור לשחקני מכבי בני ג'דיידה מכר שהם מתמודדים על העלייה לליגה ב' ובמיוחד לאחר שהעונה הושקעו מאמצים אדירים של ההנהלה להוסיף איכות בכל הרבדים של המועדון.

למרות הציפיות הגבוהות וההשקעה הגדולה, גם הנהלת המועדון, הופתעו לטובה לאחר שסיימו את הסיבוב הראשון עם 25 נק', ללא הפסדים וללא שער חובה אחד.

מי שאחראי על לא מעט הצלות גדולות ושמר על שער נקי לאורך כל הסיבוב הראשון היה השוער, מוחמד עבאס, שהתייחס להיכולת שהפגין: "הרגשה יותר מנפלאה, אך חשוב לציין שההישג הזה לא היה קורה ללא קו ההגנה המנוסה והחזק שיש לנו, התקשורת ביני לבין שחקני ההגנה מצויינת כל שאנחנו מתואמים לאורך כל המשחק".

אחרי סיבוב כזה מוצלח, מה המטרות להמשך העונה?
"קודם כל להישאר עם הרגליים על הקרקע, להיות מרוכז אך ורק בקבוצת האם ג׳דיידה מכר, להגשים את חלום העליה עבור הכפר בכלל ועבור אוהדי האולטראס בפרט שלא עזבו אותנו לרגע ונדדו אחרינו במשחקי החוץ גם כשלא היה מותר להם להיכנס, קולות העידוד שלהם מחוץ לכותלי המגרש ליוו אותנו בכל משחק".

נכון לעכשיו, סומנת כאחד השעורים בעלי הפוטנציאל הגדול ביותר בליגות הנמוכות. מה הציפיות שלך לעונה הבאה?
"בוא נראה קודם כל איך העונה הזאת נגמרת, כמובן שהשאיפה היא תמיד להתקדם, זכות הקדימה תמיד תהיה עבור קבוצת הבית שבא גדלתי והתחזקתי. אני בטוח שאם תגיע הצעה מאחת משתי הליגות הבכירות, הקבוצה וכל הכפר יתמכו ויתנו את ברכת הדרך".

מי תמך, אימן וטיפח אותך לאורך הדרך?
"אני אתחיל באמא אלהאם ואבא פריד, שהשמות שלהם על כפפות המשחק, זה נותן לי שקט וכוח. גדלתי בבית ספר לכדורגל בכפר בהנחיית משהור נעימי, מאמן ושחקן עבר מוערך מאוד, אני רוצה לציין גם את מאמן הנוער אדי אבו שנב שסמך עליי ונתן לי ביטחון.

מבחינת הבוגרים בעונה שעברה, הייתי צריך לעזוב את הכדורגל ולעבור לאילת במטרת עבודה ופרנסה, הגעתי לבוגרים של ג׳דיידה מכר בסוף העונה.

העונה הנוכחית התחילה בכך שהקבוצה התחילה בהכנות לפרוייקט העליה, חשבו להחתים שוער רכש, חשבתי לעזוב לקבוצה אחרת, אך לשמחתי רופא הקבוצה, שתמיד האמין ביכולות שלי מהנוער עד היום, מנע את המעבר ואמר לי: 'גם אם יחתום שוער רכש, אתה עוד תושיב אותו בספסל'.

כיום אני גאה להיות השוער הראשון של קבוצת האם ג׳דיידה מכר, הודות לתמיכה של המאמן האני ארשיד, עוזר המאמן באסם מלחם, ההנהלה והאוהדים".

הכפפות עם ההקדשה של עבאס

הבנתי שאתה מומחה לבעיטות חופשיות ופנדלים, יש סיכוי שנראה אותך כובש כמה שערים עד סוף העונה?
"כן שמעת נכון, כשהייתי בנוער הייתי בועט את רוב הבעיטות החופשיות והפנדלים וברובם זה היה מסתיים בשער. עכשיו אני מעדיף להתרכז אך ורק בשער ולא לספוג ולתת את הבעיטות והפנדלים לחברים שלי בקבוצה אבל מי יודע אולי תהיה הזדמנות ואחזור לבעוט כדורים חופשיים".

איך אתה רואה את העונה שלכם מסתיימת?
"אם נמשיך באותו מומנטום, ללא ספק העונה תיגמר בעלייה מהמקום הראשון".
 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?