רונן קנאפו: "אני מאמין בצחי אילוז ועוד 18 נינג'ות"

דרוך. קנאפו דרוך. קנאפו
בעלי ירמיהו חולון מגיע למשחק העונה מול אדומים אשדוד בביטחון מלא ואנרגיות חיוביות שצפויות להוביל את הקבוצה לפלייאוף העליון

 ימים ארוכים פעל בעלי ירמיהו חולון, רונן קנאפו, בכדי לאפשר העונה את קיומה של ליגה א' ולא פחות מכך דאג בצוותא עם נציגי הכדורגל בכדי שהליגה העונה תהיה מעניינת במיוחד עם פלייאוף עליון, ועשה לא מעט שינויים שיכולים להביא את הקבוצה בעוד שבוע ימים לפלייאוף העליון כאשר במחזור הקרוב תשחק במשחק צמרת מול אדומים אשדוד.

בשיחה מיוחדת לפני המשחק נראה הבעלים דרוך ובדרך הבטוחה למטרה. קנאפו אמר על יחסי הכוחות: "על הנייר אשדוד קבוצה עדיפה על כל קבוצה בליגה מתחילת העונה ותהיה עד סופה. זה קוף שהם שמו על הגב ברגע שהחתימו את כל הכוכבים בליגה . הם לקחו את זה בחשבון והם עד עכשיו עומדים ביעדים שלהם. אבל כל מי שעוקב אחרי חולון השנה יודע שזה לא פשוט לשחק מולנו. יש לנו את צחי אילוז ועוד 18 נינג'ות ואני מאמין בקבוצה שלי".

מה יהיה האקס פאקטור במשחק הזה?

"פשוט- מי שירצה יותר, ינצח".

האם תסתפק בתיקו?

"נסתפק בכל תוצאה שבסופו של דבר תכניס אותנו סופית לפלייאוף. הכרטיס אצלנו בכיס צריך לשדוד אותנו בשביל לקחת אותו".

מה יהיה הבונוס של השחקנים אם יגיעו לפלייאוף?

" השחקנים שלי יודעים שהבטחת הפלייאוף היא הבונוס הכי גדול שלהם. קבוצות ירדפו אותם שנה הבאה לחוזים וזה העתיד שלהם הכרטיס הזה לפליאוף. יש אצלי בקבוצה כמה שחקנים שלפני שנה אף אחד לא הכיר אותם והיום מדברים עליהם בכל הליגה. הם יודעים שזאת ההזדמנות שלהם". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רונן התותח
(גיל: 09:53 05-04-2021)
ב"ה נעשה ונצליח !!!
2
פחות כותרות
(צביקה לוי: 16:44 05-04-2021)
רונן אח שלי פחות כותרות רק יועילו.נבוא צנועים ונעשה את העבודה.בשם השם נעשה ונצליח.

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?