תהפוכות בלאומית: חודדה עזב את איכסל, אלי כהן פוטר מעכו

לא הסכים לגישה של ההנהלה. חודדה לא הסכים לגישה של ההנהלה. חודדה
מאמן איכסל קיבל הצעה לעונה הבאה אך סירב ועזב בעקבות חילוקי דעות ואלי כהן החליט לזעזע את המערכת. חודדה ועידן בראון מועמדים לעכו

 דרמות בליגה הלאומית כאשר שני מאמנים סיימו את דרכם במהלך היום. מאמן הפועל איכסל, אלירן חודדה, נפרד הבוקר מהקבוצה לאחר חילוקי דעות בהנהלה. ראשי איכסל הציעו למאמן חוזה לעונה נוספת ומעבר לזה ביקשו להתחיל באופן מיידי את ההכנות לעונה הבאה. איכסל שנחשבת לאחת ההפתעות הנעימות של העונה הבטיחה עונה נוספת בליגה השנייה ובהנהלה רצו לתת הזדמנויות לשחקני הספסל בניגוד לדעתו של המאמן. עוזר המאמן ואיש המערכת, חוסאם אבו סלאח, צפוי לשמש כמאמן זמני עד תום העונה.

בינתיים חודדה עשוי למצוא בית חדש כבר בקרוב כאשר שמו עלה כמאמן הפועל עכו במקומו של אלי כהן שסיים את דרכו במועדון. גם שמו של מאמן מכבי הרצליה, עידן בראון, עלה כאופציה להגיע לעכו. במועדון הצפוני הוציאו הודעה מסודרת עם הפרידה מכהן בה אמר המאמן: "אני רוצה להודות בראש ובראשונה לקרן בן נשר, שהיא מבחינתי בנאדם מיוחד בנוף של הכדורגל הישראלי. אני מודה לה על האמון והשקט התעשייתי שנתנה לי, ובמיוחד בתקופה הפחות טובה שלנו וכדי לנסות ולהחזיר את הקבוצה למסלול שעברנו בחצי הראשון של העונה. לצערי, דברים לא הסתדרו ברמה המקצועית, והקבוצה בחודשי וחצי האחרונים לא הצליחה להתרומם והיה חייב לעשות זעזוע".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חארטה בונה
(אנדריי מלינוב: 12:19 10-04-2021)
יש קבוצות בלאומית שכונתיות בהרבה מקבוצות בליגה ב' או ג'

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?