ראויה לפלייאוף: ניצחון גדול לבקעת הירדן במשחק העונה

שחקני הבקעה (לירן דורף) שחקני הבקעה (לירן דורף)
הקבוצה של חנן אזולאי הרשימה כל העונה ואף הגיעה גם למאני טיים כאשר גברה על מרמורק, שלמרות התקציב הגדול כשלה ברגע האמת ועלולה למצוא את עצמה מחוץ לפלייאוף

אוי אוי אוי סנסציה. רק בסוף העונה שעברה הייתה אמורה הפועל בקעת הירדן למצוא את עצמה בליגה ב' אבל הקיפאון סביב נגיף הקורונה השאיר את הקבוצה בליגה א' והיום הבטיחה הקבוצה ממושב תומר מקום בפלייאוף העליון לאחר ניצחון גדול במשחק העונה על הפועל מרמורק בתוצאה 1:3.

הקרדיט הגדול לראשי הבקעה, למאמן חנן אזולאי ועוזרו מורן קצר ולמנהל הקבוצה הנאמן שרון עובדיה שבנו שלד מדהים שעשוי למצוא את עצמו גם בליגה הלאומית.

מהצד השני מרמורק עלולה למצוא את עצמה מחוץ לפלייאוף וזאת לאחר השקעה אדירה של הבעלים, מוטי אברגיל, שהביא שחקנים כמו ערן לוי ויובל אבידור במטרה ברורה וכעת השחקנים יצטרכו להחזיר לבעלים במבחן הדרבי בסוף השבוע כאשר גם ניצחון עשוי שלא להספיק לקבוצה.

בקעה פתחה נהדר כאשר שחר בלילטי הוציא כדור נהדר לאליחי צברי שלבדו מול תמיר ללו קבע 0:1. עשר דקות מאוחר יותר טעות קשה במרכז ההגנה של בקעה אפשרה לבלם מרמורק, בן אלגרבלי לנגוח מקרן פנימה וזה 1:1. עוד לפני המחצית החזירה בקעה את היתרון לאחר שער מרהיב של אליחי צברי.

בתחילת המחצית השנייה ערן לוי בעט נהדר אבל השוער אלמוג מלול קלט. שש דקות מאוחר יותר שוב טעות קשה בהגנת מרמורק שאפשרה לאבי קטן לחדור לרחבה והקשר של בקעת הירדן הוכשל על ידי ללו ובעצמו קבע 1:3. מכאן השליטה הייתה באופן מוחלט של מרמורק אבל גם לוי, עידן דוד ודייגו נייקולייבסקי נעצרו מול שוער בקעת הירדן אלמוג מלול שנבחר לאיש המשחק ביחד עם המגן עידן ניסימוב.

מאמן הבקעה, חנן אזולאי, אמר בסיום: "הרגע המאושר בחיי. מתחילת העונה הובלנו את הליגה ושיחקנו כדורגל ברמה גבוה והראנו שגם עם ילדים צעירים אפשר להצליח. כל משחק לגופו ובפלייאוף העליון אפשר לעשות דברים יפים..כל שחקן שרצה לבוא לבקעה הגיעה למבחנים נתתי לו להגיע לקבוצה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מרמורק כישלון
(אוהד יפו: 19:37 05-04-2021)
כל הכבוד לבקעה הייתם כל העונה יציבים מרמורק אתם כשלתם ולא תנצחו ביום שישי לא מגיע לכם אמרתי קודם קיבלתם הרבה מתנות וזאת המתנה הכי טובה בנודיס כל משחק מתבכיין עכשו יש סיבה להתבכיין
2
אחלה קבוצה
(מרדכי: 19:44 05-04-2021)
מגיע להם קבוצה צנועה
3
היידה יפו
(מיכאל : 06:11 06-04-2021)
מכבי קביליו יפו,אני אוהד של יפו למעלה מ 55 שנים עוד ממגרש העץ ביפו. בשנים האחרונות בגלל מצב בריאותי לא יכול להיות במגרש. לזכרו של הרצל ז"ל תנו לנו האוהדים המבוגרים את הנחת ותעשו את המאמץ לעלות ללאומית. היידה יפו!!!
4
מרמורק
(שימי: 06:14 06-04-2021)
לא תמיד כוכבים זה סימן להצלחה מרחוק זה כמו הגלטקיקוס של מכבי תל אביב כוכבים יש רק בשמיםיאלה שעריים
5
גביעים אליפויות בביתר נבחרת ישראל...חנן תתעורר

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?