יום של הכרעות: טמרה וקביליו יפו הבטיחו את מקומם בפלייאוף

טירוף ביפו (רון עמיקם) טירוף ביפו (רון עמיקם)
העונה הסדירה בליגה א' מסתיימת כאשר מכבי טמרה הבטיחה את הפלייאוף לאחר ניצחון על הפועל הרצליה ויפו הביסה את אשקלון המביכה. מרמורק התבזתה גם בדרבי

יום דרמטי במיוחד בליגה א' כאשר ירמיהו חולון, הפועל בקעת הירדן, הפועל כאוכב, מועדון ספורט טירה ומכבי ריינה הבטיחו את מקומם בפלייאוף העליון וכעת נותר כי עוד שתי קבוצות במחוז הצפוני וקבוצה אחת במחוז הדרומי ייקחו את הכרטיס הנוסף.

ליגה א' צפון א'

הפועל הרצליה- מכבי טמרה-2:1
המחצית הראשונה הייתה בשליטה של שחקני הרצליה שהקשו על שחקני טמרה ואף כבשו בדקה ה-39 על ידי תומר שריקי. במחצית השנייה ביצע מאמן טמרה אמיר כהן מספר חילופים ובעיקר העלה את החלוץ נאסים מג'דוב שכבש את השיוויון וגם בישל למשה בן לולו את השער השני והביא לשאגות השמחה של שחקני טמרה ובעיקר בין המאמן אמיר כהן למנהל המקצועי שמעון הדרי.

בן לולו ואמיר כהן (דאפר מחאמיד)

הפועל בועיינה- בני פרדיס-0:1
בועיינה שלא תלויה רק בעצמה פתחה בסערה וכבר בדקה הרביעית פיראס גנאיים העלה אותה ליתרון מול פרדיס שמזמן חושבת על הפלייאוף התחתון.

שחקני בועיינה. למרות הניצחון הם מחוץ לפלייאוף (דוניא גנטוס)

ליגה א דרום א'

הפועל אדומים אשדוד- מכבי יבנה-0:0
הקבוצה של יובל נעים ביכולת מביכה ומתקשה מול יבנה אבל למזלה דימונה עושה את העבודה מול הרצליה ואשדוד לקחה את המקום השני של הפלייאוף.

מועדון ספורט דימונה- מכבי הרצליה-0:2
הלחץ של שחקני הרצליה הכריע אותם כבר בעשרים הדקות הראשונות אז דימונה עלתה ליתרון כפול מצמד שערים של ליאל זגורי. ניצחון גדול לקבוצה של רונן ויינשטיין שמגיע בכושר נהדר בפלייאוף התחתון.

ליגה א' דרום ב'

מכבי שעריים- הפועל מרמורק-1:2
כישלון גדול להפועל מרמורק ששוב בנתה תקציב גבוה והביאה שחקנים בכירים כמו ערן לוי ויובל אבידור אבל הקבוצה נותרה מחוץ לפלייאוף העליון  ואף הפסידה בדרבי היוקרתי מול היריבה הנחותה משעריים. ניר שרון כבש צמד שערים לשעריים לאחר שערן לוי העלה את מרמורק ליתרון.

חגיגה ברחובות (יוסי סוריק)

הפועל אשקלון- מכבי קביליו יפו-4:0
בעלי הפועל אשקלון, יאיר דניאל, אומנם הצהיר כי קבוצתו תבוא לנצח את יפו אבל קבוצתו ביכולת מביכה מתבזה מול הקהל הביתי כאשר יפו מהצד השני בניצחון משכנע שנותן לה כרטיס נכסף לפלייאוף העליון. יפו לא הסתמכה על המקום שלה אלא עשתה את העבודה עם שערים של מתן בית יעקב, עומרי כהן, נור ביסאן ובן רוזוליו. מברוק איציק ברוך..

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שעריים מנצחים
(גולן: 15:28 09-04-2021)
שעריים מנצחים 2-1 את מרמורק
2
למה להתחיל ברע איתנו?
(שערוקי: 15:29 09-04-2021)
הקבוצה הנחותה? מתי הדרבי האחרון שמרמורק ניצחה רק תזכיר לי מר כתב בשקל .. כל חייך תהיה כתב בדאבל פס ומתדלק יא כלומניק
3
הפועל עגלות אשדוד
(אלי: 17:32 09-04-2021)
תתביישו , יובל נעים, תעשה לעצמך טובה ותתפטר.
4
בושה
(טברייני : 18:06 09-04-2021)
טבריה אתם בושה במקום להתמודד בפלאוף אתם יורדים
5
אילוז....הקטר מיפו מגיע
(יפו הכי מתאימים לעלות: 12:21 10-04-2021)
ירמיהו....חחחח הילדים משדרות ירושלים בדרך אליכם אל תופיעו עדיף

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?