נדבקת לצמרת: 0:2 להפועל ירוחם נגד לוד

כובשי השערים לירוחם. מתן ואלירן אפריאט (פייסבוק הפועל ירוחם) כובשי השערים לירוחם. מתן ואלירן אפריאט (פייסבוק הפועל ירוחם)
הפועל ירוחם מנצחת במשחק גדול את הפועל לוד, שמצידה סיימה את המשחק עם 9 שחקנים ופיספסה הזדמנות לפתוח פער מהמקום השני

ארבע נקודות הפרידו בין הפועל ירוחם להפועל לוד ערב המשחק בירוחם, כאשר לוד ידעה שאם היא תנצח היא תברח לליגה ומנגד ירוחם רצתה לצמצם פערים מהמוליכה.

השליטה במשחק הכתיבה המארחת מהנגב, הפועל ירוחם, וכבר בדקה ה-6 התקפה מתפרצת נהדרת של דולב פרץ נגמרה ברגליו של מתן אפריאט, והאחרון בלי להתבלבל כבש וקבע 0:1.

המשחק המשיך להיות בשליטה של שחקני ירוחם ובדקה ה-40, קשר לוד ואחד השחקנים המצטיינים בסגל של הקבוצה, שמעון לוגסי, יצא בכרטיס אדום לאחר צהוב שני. בדקה ה-50 אדום שני ללוד לאחר שאיוב הורחק. 

ירוחם המשיכה לשלוט ובדקה ה-59 ירין סויסה מצא את עצמו לבד מול השוער, עבר אותו ומסר לאלירן אפריאט שהכניס את הכדור לרשת, 0:2. 

בסיום 0:2 לירוחם שמצמצמת את הפער מהמקום הראשון לנקודה בלבד והיא מתמודד חזק מאד על המקום בפלייאוף העליו אך מנגד לוד חייבת להיות יותר חדה ולא לאבד נקודות אם היא רוצה לשמור על המקום הראשון.

כובש השער הראשון לירוחם, מתן אפריאט, אמר בסיום: "באנו למשחק חשוב מאוד וידענו שאנחנו חייבים לנצח בשביל לשמור על חלום הפלייאוף שלנו. לשמחתנו השכלנו לעשות את זה ולנצח, הצגנו משחק טוב למרות כל העומס בשבועות האחרונים. תודה רבה לקהל שבא לתמוך ולעודד אותנו זה לא מובן מאליו".

קשר הפועל לוד, שמעון לוגסי, אמר בסיום: "הגענו למשחק חוץ קשה נגד קבוצה טובה שרצה איתנו למעלה. הגענו לכמה מצבים בתחילת המשחק ולא ניצלנו אותם ויכולנו להפוך תמשחק להרבה יותר קל אבל זה הכדורגל. יש לנו קבוצה חזקה ואנחנו עם הפנים קדימה למשחק הבא". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שאפו ענק.
(איציק: 08:37 11-04-2021)
ללא משפחת אפריאט לדורותיה לא היה כדורגל בירוחם :-)
2
כל הכבוד
(אחד שמכיר: 08:32 11-04-2021)
כל הכבוד לקבוצה מירוחם אריה אתה עשה עבודה בירוחם בכל מה שקשור לספורט ליגה חלשה חחחח המבין יבין
3
לוגסי מעל הליגה
(אבי: 10:06 11-04-2021)
היתי במשחק הזה בשישי אם לוגסי לא היה מורחק לוד לא הית מפסידה זה השחקן הכי טוב שלהם הוא פשוט רמה מעל הליגה.
5
יאללה ירוחם
(דן: 18:23 12-04-2021)
האיצטדיון בירוחם מבצר קבוצות החוץ אף פעם לא חוזרות מנצחות
6
אף פעם לא קל בירוחם
(גל: 15:10 23-04-2021)
מבצר אמיתי קצת כסף והם עולים לליגה א
7
ירוחם תמיד עלו ליגות והצליחו מכמה סיבות 1.שחקני בית עם לב ונשמה 2.מגרש ביתי מובהק סופג נקודות קשה לנצח אותה בבית 3.קהל חם ואוהב

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?